До найруйнівнішої термоядерної війни може призвести обстановка на Корейському півострові, – лідер КНДР Кім Чен Ин.
До речі, після перемоги Трампа на виборах Кім Чен Ин наголосив на посиленні ядерних сил і повній підготовці до війни.
Німеччина готує план оборони на випадок вторгнення рф до країн НАТО, – FAZ. Секретний документ «Операція Німеччина» містить 1000 сторінок, передбачає розгортання 800 тис. військ і радить цивільним купити генератори.
Ось до чого приводить ’вялий Сша ’, як ви в темі писали що вялий байден то найкраще, бо стримує ядерку, спас нас.
До розгортання агресіі диктатур. І що чекати найближче десятиліття питання.
А потім Масік з міліардерами звалить кудись
До зірок як в кіно ’ Не дивись наверх’
Ответ дляLudaSHS
До зірок як в кіно ’ Не дивись наверх’
Байденко спас нас всіх звичайно. У своїх фантазіях
Natal_ka91• 22 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
На їх захист скажу, шо вони таки добре розслабились. З комфортної теплої ванни дуже важко вилазити
Звісно, х*йло вдарило раз - ніяких реакцій. Вдарило ще потужнішим - ООН стурбувалося, проексперементував ще разочок - пальчиком пригрозили. А там і х*йло з кореї підтягнулося. Отут і починають прокидатися, бо ж раптом ж*понька і в них буде
Ответ дляLudaSHS
До зірок як в кіно ’ Не дивись наверх’
В США бомжа из магазина не имеют права выгнать, даже если он будет орать и будет пойман за воровство, а тут кто-то надеется что Байдены-Трампы прийдут и спасут((( ’вялий Сша ’ - не то слово(((
Аноним ФЕЯ• 22 ноября 2024
Злочинна Бездіяльність америки ,умисна чи ні( скоріше умисна) , призвела до світового хаосу, анархії і нівелювання всіх міжнародних норм , принципів та законів. Сша, які були наділені роллю світового поліцейського, повністю винні в теперішній ситуації у світі.
Ответ дляBalmann
Це відсилка до теми де я з автором вела дискус, щодо передачі Україні захисту, дозволу дальнобою і стримування агресора ще з 22 р. І в 23 році. До накопичення рф, дистанційно вражати. Вчасно.
А тепер ну ось - фаза турбулентності і зміни світового порядку може перерости в фазу страшної 3 світлової.
Щодо тих роликів з магазинів Сша, то дійсно дивина, так суспільство врешті деградує, і не має вже яструбів, а є ділки які на цьому спекулюють
А ця спекуляція і хайп може привести до зла.
Ответ дляLudaSHS
Ви Ж писали що один він притомний, бо розуміє ескалацію і що реально спас .
Це ж наш діалог я згадала.
А я вважаю, що корінь зла це потурання диктатору
Це ж наш діалог я згадала.
Корень зла это быть хитрой жопой и пытаться под свои интересы подстроить весь мир, как очевидными, так и неочевидными методами. Вместо того, чтобы адекватно разделить сферы влияния и допустить, что не вся планета обязана прогнуться под.
Ответ дляPrervana
Дійсно
З рашкою не поділились
тому у пуйла не було вибору, ага.
Я вже писала - завжди був вибір повернення сателітів в лоно імперіі ( як очко жало так) , це економічно політична експансія, і грошей менше ніж на армію і бомби.
Тим паче, 2019 виборці проголосували за це ’ мір в глазах’. Але пуйло воно треба було?
зовсім шизік
Сидить оно блиє третій рік одне те саме своєю білесею харєю на фоні своїх доспехів і аквафрешу.
’’Меня не понімалі, не боялісь, да я как покажу’’
Воює з Нато буцім, а лупить українців. Чого? Йди і воюй з Лондоном і Вашингтоном, раз такий грозний. І це лайно захід взростив і економічно ( меркель) і політично ( політика обамщина)
З рашкою не поділились
зовсім шизік
Ответ дляLudaSHS
Дійсно
З рашкою не поділились
тому у пуйла не було вибору, ага.
зовсім шизік
З рашкою не поділились
зовсім шизік
Это универсальная заготовка ответа на любой коммент?)
Ответ дляPrervana
Ну значит тогда не надо искать причины происходящего)
Чинники
Віктімблеймінг
Що там ще?
Я вважаю Сша винні з 90 х коли забрали захист
А зараз їх політика ’ неЕскалація’ привела до гіршого. А рашка і тільки рашка винна в війні.
Вони підписали угоди? Так, підписали кордони -Так
Визнали незалежність . А тепер типу як з гуся вода
Віктімблеймінг
Що там ще?
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
може мені хтось адекватно пояснити, як те калічне планує воювати з НАТО? Якщо у нього на війну з Україною не вистачає ні м´яса, ні зброї.
Ну як це можна сприймати серйозно?
Запустити в Європу ракети звісно може, але скільки? 200-300-400? Є фізичні можливості запустити 200 ракет одночасно? ну 300 мабуть точно ні.
Так цю атаку ж відбиватиме не одна Україна, а всі стурбовано спостерігают, а всі країни НАТО з їхніми пєтріотами, Ф-16, Ф-35 і тд.
То про що мова?
Хіба що запустити одну єдину ядерну ракету і сховатись навічно в бункері. То чого вони там бояться?
Ну як це можна сприймати серйозно?
То про що мова?
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Чинники
Віктімблеймінг
Що там ще?
Віктімблеймінг
Що там ще?
до гіршого вона призвела тільки в Україні. А в Європі і США якраз все добре, ’уникнули найгіршого’. Ніхто не воює, ніхто там не гине. Так, дають зброю і гроші, щоб до них не дійшло.
Тобто з цього боку їхня політика ’неескалації’ цілком робоча.
Ответ дляWendy Rhoades
Вони скоріше свою утилізують,а собі нову закуповують
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
Ответ дляnata.ant
так, і це також, переозброїтись, утилізувати непотрібне.
Ответ дляWendy Rhoades
Ну зрозуміло, що для них. Я писала більше що воно виявилося для нас
І для майбутнього світу. В великому історичному проміжку ця політика може бути хибна як чемберленщина. А так у них є час, вони оно - озброюються
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
це так, дякуємо їм за допомогу.
Але в цьому місці у мене часто виникають думки ’піти на зло кондуктору пішки’))
julia_v_m_a_34• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Ну як це можна сприймати серйозно?
То про що мова?
Ну як це можна сприймати серйозно?
То про що мова?
Всего у них хватает. И если нас не фигачат ракетами как раньше это не значит что у них их нет. Про мясо вообще смешно. Именно благодаря мясу они наступают. И самое главное у них есть реальные союзники, способные выражать не только словестную озабоченность.
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Не треба було турбуватися в 2022, а діяти. Тепер мають що мають.
Чому у вас відлік з 2022?Хіба до цього не було 2014?
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Це ж наш діалог я згадала.
А чому ми,дивлячись на сильних світу цього,йому не потураєм?Ми самовбивці?
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
Ответ дляjulia_v_m_a_34
ракеты они производят, и их можно насобирать. Но нужны самолеты и пусковые установки. Вот потому больше 200 одновременно они пока еще так и не запускали.
Но бОльшую часть этих ракет Украина отбивает самотужкы. А что бы из того долетело, если бы все отбивали?
Если бы мяса было достаточно, то не втягивали бы корейцев, если бы своих боеприпасов было бы достаточно, то опять таки не шли бы на поклон к ким чен ыну.
Если впишется Китай, то все не так безнадежно было бы. Но надо ли это Китаю?
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Про союзників просто в точку. Це найголовніше у цій всій схемі