lilu1990• 22 ноября 2024

Шось затівається/закручується

До найруйнівнішої термоядерної війни може призвести обстановка на Корейському півострові, – лідер КНДР Кім Чен Ин.
До речі, після перемоги Трампа на виборах Кім Чен Ин наголосив на посиленні ядерних сил і повній підготовці до війни.

Німеччина готує план оборони на випадок вторгнення рф до країн НАТО, – FAZ. Секретний документ «Операція Німеччина» містить 1000 сторінок, передбачає розгортання 800 тис. військ і радить цивільним купити генератори.
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
бу-га-га)) вибачте насмішили))
нагадайте, будь ласка, як і коли ми в це лізли?
Дуже давно ми стали проявляти необережність,знаходячись між двох вогнів.
алергирина• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
може мені хтось адекватно пояснити, як те калічне планує воювати з НАТО? Якщо у нього на війну з Україною не вистачає ні м´яса, ні зброї.
Ну як це можна сприймати серйозно?
Запустити в Європу ракети звісно може, але скільки? 200-300-400? Є фізичні можливості запустити 200 ракет одночасно? ну 300 мабуть точно ні.
Так цю атаку ж відбиватиме не одна Україна, а всі стурбовано спостерігают, а всі країни НАТО з їхніми пєтріотами, Ф-16, Ф-35 і тд.
То про що мова?
Хіба що запустити одну єдину ядерну ракету і сховатись навічно в бункері. То чого вони там бояться?
Ви хочете логіки. Ми не знаєм його потужності і що в нього в голові.
Думаю про світову розгляд через корею
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
От саме через це рашка і може створити війну на Корейському півострові для втягнення США у війну.
Це може і бути їх несеметрична відповідь на удари по нас.
Якщо Кім захоче.Але я думаю,навряд йому треба ця війна,яка може закінчитись для нього плачевно.
Dumky• 22 ноября 2024
🇵🇱 Польські фермери планують розпочати страйк перед пунктом пропуску «Медика – Шегині» зранку 23 листопада, повідомили у Держмитслужбі.
Зато поляків бентежить одне і теж
Alisa.Alisa• 22 ноября 2024
Ответ дляDumky
Зато поляків бентежить одне і теж
Ще одні придурки. 😞 Нема слів.
julia_v_m_a_34• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
ок, забираем корейцев.
Ищут рабов в Африке и платят десятки тысяч за контракт наверное потому что очередь желающих воевать стоит?
Если честно я не читала про рабов в Африке. Очередь воевать может и не стоит но если надо их заставят. А пока у них и так всё ок, с учётом того, что принудительной мобилизации у них нет.
Графиня Шезвездицкая• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Ну як це можна сприймати серйозно?
То про що мова?
Почти 3 года войны в нашей стране показали всему миру об импотентности многих мировых организаций.
Осталось еще немного подождать и всем нам станет ясно, что НАТО такой же импотент и Россия , наконец-то, покажет всему миру свое превосходство и загонит их всех в жопу мира.
И наконец-то , исполнится мечта наших соседей, которую они холили и лелеяли со времен СССР..
А дальше, если Украина выживет, мы будем наблюдать, как все начнут лизать жопу россии и санкции снимут и возобновят экономические отношения и наперебой будут бежать сотрудничать.
Мама Никитки-2• 22 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Не треба було турбуватися в 2022, а діяти. Тепер мають що мають.
Діяти в 14 треба було. Тоді може і 22 не було б. Но комусь треба було портфелі терміново поділити і корупційні статті декримілізувати, бо «Юля» 🤦🏻‍♀️
Мама Никитки-2• 22 ноября 2024
Ответ дляДождливая
Зброї не вистачає? Нуну, на наш век хватит. 300 ракет одночасно це 8-9 отаких херовин, як учора по Дніпру. А їх у них 521, а збити ії я так зрозуміла тіки щось ахеренне зможе, а не патріот
Які 20 років, якщо першу випустили в 2011 році?
uma• 22 ноября 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Очень грустно, но соглашусь. Коллективный Запад показал свою полную импотентность и зверь почуял кровь 🤷‍♀️ Усмирить с каждым днем будет сложнее, а в какой-то момент станет невозможным…
Графиня Шезвездицкая• 22 ноября 2024
Ответ дляuma
Так уже все...
После запуска МБР- все..
Он уже показал всему миру, на что он способен.
Далее, нас й..т ядеркой и те, кто еще выживет увидят еще одного импотента в виде ’ Ядерного клуба’.
Только , Украины нет, нас нет.. и мы серая зона на которой ничего не будет больше.
rivara• 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ось до чого приводить ’вялий Сша ’, як ви в темі писали що вялий байден то найкраще, бо стримує ядерку, спас нас.

До розгортання агресіі диктатур. І що чекати найближче десятиліття питання.
А потім Масік з міліардерами звалить кудись
До зірок як в кіно ’ Не дивись наверх’
Так а что будет штатам? Ослабевшая Европа? Ослабевшая рашка? Что им бояться?
Anastasiia-9046• 22 ноября 2024
Ответ дляDumky
Зато поляків бентежить одне і теж
Фермери - це російська зброя
rivara• 22 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Оця новина лякає трохи більше за корейців і африканців разом узятих

Шрапнель всередині шахедів! рф вдарила по Сумах зброєю для знищення людей. Це вперше, – ОВА.

Наслідки – на кадрах! Шрапнель – розривний артилер. снаряд, що містить круглі кулі, стрижні тощо, для ураження живої сили противника, що розташована відкрито, та військової техніки.
Я одно не понимаю, почему наши дипломаты каждый раз на такие случаи не созывают ООН, с той целью что бы признать его недееспособным и добиваться прекращения деятельности этой недоорганизации.
ёжовые рукавицы• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Ну як це можна сприймати серйозно?
То про що мова?
Він запусте їх по Україні ,щоб інші боялись . А нас нікому не жалко ні підорасії ,ні США, ні Європі .
rivara• 22 ноября 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Украина аграрная страна. Каких то там полмиллиарда в мире останутся голодными.
rivara• 22 ноября 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Почитайте Истребина в телеге, у них там тоже в опу все летит- выплаты облигации рубль ипотека, строительство. Не хватит их на НАТО. Плохо что нам не хватает дипломатов которые умеют говорить и договариваться. Поднимать схемы по которым в рашу заходят деньги и объяснчть чем это грозит для стран нато
MasterMai• 22 ноября 2024
Что бы н ты произошло, еаши обитательницы советчицы будут писать «А мы знали»
Графиня Шезвездицкая• 22 ноября 2024
Ответ дляrivara
Когда в 22 году начали против россии вводить санкции и тут все бились в экстазе- меня чуть не распяли за то,что я написала.
А написала я : что для россии нужно время, что бы санкции начали действовать и что сиюминутно не выйдет.
Россия хорошо обросла жиром.. и только сейчас, почти 3 года войны- у них начались проблемы..
Нельзя недооценивать врага..
За наводку спс, гляну кто это
Графиня Шезвездицкая• 22 ноября 2024
Ответ дляMasterMai
Нихрена мы не знаем..
Только то, что нам ’позволяют’ узнать, не более
Оленёнок• 22 ноября 2024
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Всего у них хватает. И если нас не фигачат ракетами как раньше это не значит что у них их нет. Про мясо вообще смешно. Именно благодаря мясу они наступают. И самое главное у них есть реальные союзники, способные выражать не только словестную озабоченность.
Зачем тогда корейцы, если своего мяса достаточно?
автор lilu1990 • 22 ноября 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Так уже все...
После запуска МБР- все..
На жаль
автор lilu1990 • 22 ноября 2024
Ответ дляrivara
ООН існує для відмивання бабла. Дабудьте про нього
Vlada-Maria• 22 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
скажену тварину не лікують , її знищують. Цивілізований світ ніяк не може прийняти той факт, що має справу не з людьми, а з людиноподібними, котрі в своєму інтелектуальному ’розвитку’ так і застрягли на рівні середньовічної орди
Aksinia 111• 22 ноября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Фермери - це російська зброя
При молчаливом согласии польской власти .
Aksinia 111• 22 ноября 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Нельзя недооценивать врага..
За наводку спс, гляну кто это
Судя по начинкам ракет , они прекрасно обходят санкции . Ну разве что с маслом проблемы )
Vlada-Maria• 22 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Злочинна Бездіяльність америки ,умисна чи ні( скоріше умисна) , призвела до світового хаосу, анархії і нівелювання всіх міжнародних норм , принципів та законів. Сша, які були наділені роллю світового поліцейського, повністю винні в теперішній ситуації у світі.
та яка зумислна.... десятиліттями діяла доктрина Кіссінджера (щоб земля навіть кості його виплюнула ) ’дайте русскому мєдвєдю желаємоє і он будєт сідєть в своєй бєрлозе’. Політика задобрювання агресора....
Vlada-Maria• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Чому у вас відлік з 2022?Хіба до цього не було 2014?
і не 2014... якби руського ведмедя роздавили, коли він нищив Чечню, то не було б Придністров’я, Абхазії, Криму і 2014 року
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
ну в чомусь ви праві, якщо б здались путіну, втратилі державність і суверенітет, то і ракети б на голови не летіли...перший час.
Досвід Чечні вас ні на які роздуми не наводить? Де зараз і проти кого в складі якої армії воюють чеченці? А колись також проявили спочатку ’необережність’, а потім обережність (очевидно).
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
НАТО может и импотент, но мы третий год воюем ничтожной частью вооружения НАТО.
Ну так, на всякий случай напомню)