lilu1990• 22 ноября 2024

Шось затівається/закручується

До найруйнівнішої термоядерної війни може призвести обстановка на Корейському півострові, – лідер КНДР Кім Чен Ин.
До речі, після перемоги Трампа на виборах Кім Чен Ин наголосив на посиленні ядерних сил і повній підготовці до війни.

Німеччина готує план оборони на випадок вторгнення рф до країн НАТО, – FAZ. Секретний документ «Операція Німеччина» містить 1000 сторінок, передбачає розгортання 800 тис. військ і радить цивільним купити генератори.
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
А чому ми,дивлячись на сильних світу цього,йому не потураєм?Ми самовбивці?
тому що сильні світу цього споглядають з безпечної дистанції, а ми в самому епіцентру.
Dumky• 22 ноября 2024
Да вже хай довбануть щось десь. Задовбали.
LudaSHS• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Кому потураємо? У нас раскорячка, і так гавно і так. У нас не має важелів. Ну були типу важелі удари по нпз, і ініціатива Зсу кінця 22 р, але це всі інсайди пальцем в небо. Закінчення війни не залежить від українців, це війна ширша ніж регіональна. Я це розумію.
автор lilu1990 • 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Літом же
Тема про ескалацію
Ви писали що байден самий притомний і спасає нас
Я ж вам дала скани в топ темі про Київ щодо цього
Та тоді вже пізно було шось передавать. Найвдаліший момент був упущений
julia_v_m_a_34• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
ракеты они производят, и их можно насобирать. Но нужны самолеты и пусковые установки. Вот потому больше 200 одновременно они пока еще так и не запускали.
Но бОльшую часть этих ракет Украина отбивает самотужкы. А что бы из того долетело, если бы все отбивали?

Если бы мяса было достаточно, то не втягивали бы корейцев, если бы своих боеприпасов было бы достаточно, то опять таки не шли бы на поклон к ким чен ыну.

Если впишется Китай, то все не так безнадежно было бы. Но надо ли это Китаю?
8000 корейцев для численного усиления? Ну вы серьёзно?))) У них тут абсолютно другая цель.
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Я розумію,але чому б нам з самого початку не лізти в це все,а залишитись осторонь і дозволити розрулити весь цей триндець тим,у кого є сили і можливості?
Natka A.• 22 ноября 2024
Портников вже давно казав, що можливо війна на Корейському півострові.
І що раша, у відповідь на дозвіл нам бити по них, може дати несеметричну відповідь: підсиливши Північну Корею, якоюсь своєю зброєю або технологіями.
LudaSHS• 22 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Так я і писала що вчасно, десь скан в темі Київ є, як передали хаймерси, треба було і інше.
А ви писали що непотрібно бо байден гарний чел і розуміє
автор lilu1990 • 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Коли я це писала про байдена, вже пізно було шось передавати, бо після 2022 року коли можна було розгромити російську армію ті всі точкові передачки вже для нагнітання і надування щік. А смисл?
LudaSHS• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Без України не має імперії
Без Києва у орди не має цивілізаційної історії.
О Забужко

У нас Політично і географічно таке становище, ми між двох вогнів. Не влазити могла раша ( читати вище про експансію і інші методи) , наші можновладці і бізнес все б продали з роками і так.
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Кімчик придурок зі США воювати?Он навіть Китай не наважиться.
автор lilu1990 • 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
А йому шо, він сяде в літак і в Росію звалить
LudaSHS• 22 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Я зрозуміла що ви писали в темах.
У вас так завжди
Дождливая• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
може мені хтось адекватно пояснити, як те калічне планує воювати з НАТО? Якщо у нього на війну з Україною не вистачає ні м´яса, ні зброї.
Ну як це можна сприймати серйозно?
Запустити в Європу ракети звісно може, але скільки? 200-300-400? Є фізичні можливості запустити 200 ракет одночасно? ну 300 мабуть точно ні.
Так цю атаку ж відбиватиме не одна Україна, а всі стурбовано спостерігают, а всі країни НАТО з їхніми пєтріотами, Ф-16, Ф-35 і тд.
То про що мова?
Хіба що запустити одну єдину ядерну ракету і сховатись навічно в бункері. То чого вони там бояться?
Зброї не вистачає? Нуну, на наш век хватит. 300 ракет одночасно це 8-9 отаких херовин, як учора по Дніпру. А їх у них 521, а збити ії я так зрозуміла тіки щось ахеренне зможе, а не патріот
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Без України не має імперії
О Забужко

Я про реальність, а не про ідеалістичну історію Забужко.
LudaSHS• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Це і реальність
Ставлення до України пуйла
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Проміняти місце сонця всієі КНДР на Ростов?Я вас умаляю)
автор lilu1990 • 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Це і реальність
Ставлення до України пуйла
Та я не думаю шо він міряє реальність категоріями Забужко. Просто поц скучив за ссср і не пережив її розпад
автор lilu1990 • 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Там його в десять раз краще обласкають
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
Ответ дляjulia_v_m_a_34
ок, забираем корейцев.
Ищут рабов в Африке и платят десятки тысяч за контракт наверное потому что очередь желающих воевать стоит?
LudaSHS• 22 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Підіть ще скани за вересень гляньте ( топ Київ) що ви чекали ударів по москві, подальші по нпз
Ваша тема була. Але це по колу все.
Тож саме ігнорування погроз і слабкість приводить до зростання агресіі. Ми теж ігнорували, наша влада не готувалася.
LudaSHS• 22 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Вона про це
автор lilu1990 • 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
ок, забираем корейцев.
Оця новина лякає трохи більше за корейців і африканців разом узятих

Шрапнель всередині шахедів! рф вдарила по Сумах зброєю для знищення людей. Це вперше, – ОВА.

Наслідки – на кадрах! Шрапнель – розривний артилер. снаряд, що містить круглі кулі, стрижні тощо, для ураження живої сили противника, що розташована відкрито, та військової техніки.
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Там його в десять раз краще обласкають
Що може бути солодше необмеженоі влади,для тих у кого вона є?
Natka A.• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Кимчик таки придурок!
Коли Трамп приїхав з ними подружитися, вони що зробили?))) - послухали і далі своє продовжили.

А у рашки з П. Кореєю зараз є договір про допомогу. В рамках договору рашка може надати військову допомогу і північна Корея може напасти.
Прийнаймні, Портников про таке багато разів вже казав , як можливий варіант.
Natal_ka91• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Чому у вас відлік з 2022?Хіба до цього не було 2014?
Для мене особисто з 2014. Але ж ви самі розумієте, це зовсім не ті масштаби і кількість смертей. Тоді багато в чому можна було справитися власними силами.
LudaSHS• 22 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
ок, забираем корейцев.
Можете згадати журнал Економіст, що ребуси викладає і всі розгадують як майбутнє, всьому вірять

Там є статті ппо впк раші
Їм теж потрібно накопичення і пауза буде, це не моє, Це Економіст
Маска-0b9f• 22 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Кимчик таки придурок!

У США теж договір з Південною Кореєю,такий як і з Ізраілем
Wendy Rhoades• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
бу-га-га)) вибачте насмішили))
нагадайте, будь ласка, як і коли ми в це лізли?
Natka A.• 22 ноября 2024
Ответ дляМаска-0b9f
От саме через це рашка і може створити війну на Корейському півострові для втягнення США у війну.
Це може і бути їх несеметрична відповідь на удари по нас.