Морская свинка• 22 ноября 2024
в Україні - українською у Європі - англійською у сексі - російською з батьками - деревенською ))) ну якось так
Мотористка• 22 ноября 2024
Як іноземну на хорошому рівні, то тільки Англійську В2, а так ще три рідні мови. У підсумку чотири.
Алина-1240• 22 ноября 2024
Русский,немецкий,английский.польский ,украинский понимаю,но свободно не говорю
ОноВамнадо• 22 ноября 2024
Ответ дляБідося
наче так)
тогда 4 и русский матерный, как отдельный ))
Бідося
• 22 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Маю декілька думок• 22 ноября 2024
Українська, англійська, шведська. Польська на початковому рівні, десь а2. Ну і свинособача.
Весела моль• 22 ноября 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Русский, украинский, английский, чешский, словацкий, арабский
Крутяк 🔥
Давно без алко• 22 ноября 2024
Українська рідна, рос - вільно пишу/говорю (але не використовую).
Англійська B2, німецька додатково вчила в школі, якісь мінімальні знання є
Усміхайлик• 22 ноября 2024
Если считать укр и рус, тогда 3 с английским. Польский ещё, но не свободно говорю.
Бідося
• 22 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Я и украинка по паспорту)
Удалено администрацией...
Бідося
• 22 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Всміхайлик• 22 ноября 2024
українська, англійська.
ще давно гарно знала французьку і польську, але так як не було потреби використовувати то з часом забулось. і якщо польську я б зараз зрозуміла і швидко адаптувалася, то з французькою нема шансів)) дуже складна мова 🫠
Всміхайлик• 22 ноября 2024
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
серйозно? ви в кожну тему може зайдете і напишете таке тим хто російською пише?