КрестьянинДиор• 23 ноября 2024
Як вашим студентам відмітили відстрочку?
Студент 25+, при наданні повторної відстрочки в тимчасовому посвідченні ( військово-обліковий документ) не відмітили, що надана відстрочка до певної дати. А дали довідку на А4, що надається відстрочка на термін не більше 6 місяців. Підкажіть, кому які документи та відмітки давали?
Залізний кіготь• 23 ноября 2024
Довідку на аркуші формату А4 з підписами і печаткою і штрих код на такому ж листі формату А4 . В військовому квитку ніяких відміток не робили. В резерв + також є відстрочка .
КонхфЭдкаТузик• 23 ноября 2024
Не всім вдалося через резерв + студентам,писало ’немає підстав’,я читала таке у адвоката на сторінці.😳