Пургену мне• 23 ноября 2024

Це ганьба для хлопця?

Зустрічались на вихідних з друзями. І в компанії був також знайомий зі своєю дівчиною. Зразу всі звернули увагу, яка дівчина замучена, ледве стояла на ногах. Навіть нічого не замовила їсти. Якесь просто апатії була і у сильній втомі. Трохи розговорилися і виявилося, що вона працює на 5 роботах. Працює практично цілодобово і без вихідних. Спить по 6 год. Хлопець її в цьому підтримує і каже, що правильно робить, що стільки працює. І в певній мірі гордиться тим, що вона стільки працює. Працює вона звісно набагато більше, ніж він. Після нашої зустрічі інший знайомий мені каже, що на місці цього хлопця стидався і це ганьба для нього, бо значить він ´чоловік´ на якого неможливо покластися і який не заробляє, щоб елементарно забезпечити дівчину. Чи згідні ви?
Кондуктор трамвая• 23 ноября 2024
А че не на 10 работах? Если придумываете, то давайте не мелочиться
Тра Ля Ля• 23 ноября 2024
Девушка просто взмыленная как лошадь и без сил совсем понять, что рядом с ней бесполезный мудак
Анютины ласки• 23 ноября 2024
Даже не представляю, как можно на 5 работах работать. Ладно на двух и их хватит, чтоб умотаться. Вы перестарались.
Алина-1240• 23 ноября 2024
Считаю,что девушке за ум надо взяться
Кондуктор трамвая• 23 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Субботний троль он такой
Чарівне зіллячко• 23 ноября 2024
Мдааа дурненька чи шо...
Фенте Фря• 23 ноября 2024
Вона просто ДУРА кончена
Пахати як папа Карло і ще потім кудись волочитись з хлопцем, який і не ’хлопець’
Не зви чайна• 23 ноября 2024
а что уже выходные прошли...и чего это она была не на работе а с вами встречалась...и чего это не хочет есть - ? 5 работ ? есть хочется
Вишиванка• 23 ноября 2024
Вы тоже как проклятая впахиваете вся в мыле бред сочиняете?) Когда у вас апатия уже наступит?
Просто звязда• 23 ноября 2024
Не думаю, що ця ситуація для когось мусить бути ´ганьбою´. Дівчині треба зрозуміти, що не завжди кількість - це якість і рухатись в правильному напрямку. Але деталей ми не знаємо, тому нема про що говорити
МояХатаЗкраю• 23 ноября 2024
Оо, а кто смотрел девчонок гилмор, так кирк вечно работал, а в итоге без проблем смог претендовать на дом за почти 2 ляма долларов
Ласунка• 23 ноября 2024
на 5 работах,а чего не на 10?! в сутках 24 часа.работает 40 часов и плюс 6 часов спит.получается в ваших сутках 46 часов.глупый тролль.
Перловая Кашка• 23 ноября 2024
ні це не ганьба, хлопець молодець, надихає свою жінку працювати і добиватись великих цілей
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Я не придумую. Починається
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Так, вона як загнана коняка
Радостина• 23 ноября 2024
Не знаю, на скольких реально работах та девушка работает, но каждая девушка должна знать, что в первую очередь она должна рассчитывать на себя. Не нужно, конечно, так загоняться, но иметь финансовую подушку и возможность самой себя обеспечивать очень важно, дожидаясь принца на белом коне, который посадит ее себе на шею и полное финобеспечение.
Перловая Кашка• 23 ноября 2024
а прикиньте вона така приходить ввечері після 5-ти робот, а він їй каже - дорогенька я хочу сексу
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Я ж не кажу, що це 5 робіт на 8 год робочий день. А працює вона кожного дня з 8 ранку по 12 ночі
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Субботний троль он такой
Сама ви троль
Дістали вже
Анютины ласки• 23 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Ок. Кем работают?
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Це минулі вихідні. Ми зустрілись в суботу в 9 вечора. Вона і на зустріч прийшла з ноутом. Посиділа годину і пішла далі пахати
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляЛасунка
Удалено администрацией...
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Так він так і каже приблизно
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Він і жаліється, що мало вони бачаться і мало інтиму, хоч простітутку знімай
Вот Она Я• 23 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Так, вона як загнана коняка
А чего вы на месте это не озвучили? Своя же компания, можно ж и подъ..бнуть знакомого на этот счет. Мож и девочка глаза бы открыла?
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Я щось навіть не подумала цього. Цн аотім виказав спільний знайомий і я дійсно задумалася
Яичница с беконом• 23 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Можно троллить на п´яти форумах)
автор Пургену мне • 23 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Добре, що не уявляєте
Репетиторша• 23 ноября 2024
Допустим есть пара, их задача скинуться в общий бюджет N сумму и еще N2 сумму на себя и свое будущее. Если для этого кому либо надо 5 работ, а другому 1 час в неделю, то чего это должно волновать другого партнера и не важно кто это парень или девушка. Девушка зарабатывает на свои хотелки пусть хоть на 10 идет или уменьшает эти хотелки, она или он не должны за счет другого их получать вот и все. Или как вы думаете по другому и почему?
Радостина• 23 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Непонятно при таких раскладах нафиг он ей нужен.