Маю натхнення• 23 ноября 2024

Оземпік і подальша вагітність

Можливо хтось приймав Цей препарат і цікавився? Через скільки місяців, років після останнього уколу оземпіку можна вагітнити?
в планах є вагітність, звісно якщо зустріну кохану людину. а часу мало, бо мені 38 (з репродуктивним здоровям все добре, до клімаксу далеко, дітей ще нема)
але ніяк не можу просто спортом і харчуванням схуднути, бо є вже така потужна інсулінна резистентність через тривалий стрес останні 2 роки, хоча вага не дуже велика, але 10 кг зайвих і як варіант хочу на два-три місяці проколоти оземпік, бо вже стомилися бачити хрюшку в дзеркалі попри тренування і відносно здорове харчування
Кусюче сонечко• 23 ноября 2024
У меня тоже инсулинорезистентность, но при большом желании и дисциплине удается скинуть лишнее
автор Маю натхнення • 23 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Я рада за вас для мене Наразі це можливо якщо я буду в сумі понад три години щоденно тренуватися
в мене зараз дуже завантаження по роботі І тому найближчий пару місяців може лише по півгодини
Кусюче сонечко• 23 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
А как тренировки связаны с похудением? Да, это ускорит процесс, но вам надо сократить каллораж, и расходовать больше чем потребляете. Это не обязательно тренировки по 3 часа, 1,5 часа прогулки в среднем темпе вполне достаточно для похудения.
БезникаяЯ• 23 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Относительно здоровое питание может быть с переизбытком калорий.
АБВГДэшница• 23 ноября 2024
Мій кум ( не українець) приймав оземпік 1 місяць. Він був супер задоволений результатом: -12 кг.
Але, як тільки він перестав його приймати, він набрав все назад. І на це вказують лікарі. Тому, оце ваше, швиденько скину, знайду чоловіка і завагітнюю- звучить фантастично.
БезникаяЯ• 23 ноября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Правильно, все гипогликемические препараты (и семаглутид в том числе) при отмене вызывают увеличение веса.
Бочка порохУ• 23 ноября 2024
Идите беременейте срочно и рожайте. Как закончите гв тогда уже худейте на оземпике . 10 кг это не такая большая цифра. Если конечно вы не 80-90 кг. Тут писали и такое. - 10 кг лишних вешу 85 у меня кость тяжелая
БезникаяЯ• 23 ноября 2024
А, да, ещё хотела спросить, как оземпик и похудение связаны с тем, что вы кого-то найдете? )) Нет же ни связи, ни гарантии.
Я б такое не носила, но продаю• 23 ноября 2024
ох...- мені 38 (з репродуктивним здоровям все добре, до клімаксу далеко, дітей ще нема) - нет детей в 38 а с репродуктивным все ок! и до климакса вам рукой подать да и инсулинорез.- ть еще быстрее доведет! так что...не тратьте деньги на оземпик
Аноним с кешбеком• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
’ нет детей в 38 а с репродуктивным все ок!’
очевидно, тс детей не планировала еще, поэтому их и нет.
Лунтик-паунтик• 23 ноября 2024
Візьміть до уваги те, що інсулінорезистентність впливає на фертильність. Але й різке схуднення часто спричиняє зникнення місячних порушення циклу. Якщо хочете завагітніти і народити, то потрібно підходити комплексно до вирішення проблеми і повільно худнути.
Альдебаран• 23 ноября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Мені чогось здається, що автор настроїла собі плани що схудне на оземпікі і тоді зможе знайти собі мужика класного, від якого вагітніти) бо так з лишніми кіло не получається
Менее Более• 23 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
и не будет
ніколи такого не було• 23 ноября 2024
Вы, походу, много едите. Не важно, здоровой пищи или нет. Почему метформин не пьёте? Он поможет похудеть при инсулинорезистентности, если не обжираться.
Аноним с кешбеком• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
и не будет
зато сразу понятно, какая вы счастливая мама и жена))
Едимнаморе• 23 ноября 2024
Потужна резистентність- цифри конкретні є? Яка вага на даний момент? Саме оземпік допоможе схуднути, бо у вас чітко балвнс бжу і ккал розрахований і ніяк. Щось не те
Життє Бентежне• 23 ноября 2024
мені треба прибрати пару кг, їм солодке і можу худнути, але...якщо солодке влазить в норму добового дефіциту. Не треба тримати прям жорстке пп, і до залу не треба ходити кожного дня
Покращена• 23 ноября 2024
Я б з таким препаратом не гралась для схуднення, тис більше в планах ще вагітність. Беріть себе в руки, їжте 3 рази в день без перекусів здорову їжу. Виключіть цукор, глютен та молочку- схуднете однозначно і організм оздоровиться перед вагітністю. А взагалі звідки ви знаєте,що все ок,якщо не побували вагітніти. В мене теж було все ок, але завагітніти в в 37-38 довго не могла в порівнянні з 26 та 30, де з першого разу. Тим більше ви кажете про ір, яка прямо впливає на репродуктивність.
Педиатор_я• 23 ноября 2024
Зайві 10 кг не є показанням для застосування оземпіку!
Молчавочка• 23 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Можно и лежа на диване худеть) только конечно с дефицитом. Даже и хуже худеется с тренировками ибо кажется - та, я ж это отработала мне можно поесть, неа)
Молчавочка• 23 ноября 2024
автор, ну если хотите быстрый и потужный результат то это конечно кето плюс интервальное. Или как минимум низкоуглеводное плюс интервал. а так самое правильное и здоровое это дефицит
автор Маю натхнення • 23 ноября 2024
Ответ дляПокращена
Я цукор молочку і глютен не їм вже років 10!
Дітей нема, бо не було того чоловіка. Так, для мене важливо щоб стосунки лише по любові і так, якщо любов, то звісно супер стати мамою.
автор Маю натхнення • 23 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
Я на інтервальному не худну!! Бо навпаки тобі не можу дефіцит зробити - бо за те вікно доки їм одразу багато їм
Бочка порохУ• 23 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
Ну да до 38 не нашла сейчас-то конечно найдёт прямо сразу. И в загс и сразу дети
Ответ дляБочка порохУ
волшебный оземпик поможет же
Ответ дляМаю натхнення
любовь в 18 - в 38 - холодный расчет! хотите ребенка - не тратьте деньги на оземпик - иди на эко с донорской спермой! а то пока похудеете пока найдете мужчину пока то пока се и опа вам уже не 38 а 52...
Покращена• 23 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Це добре, що не їсте. Скільки разів на день їсте? Чи є перекуси? Дуже дивно,що харчуєтесь правильно,спорт і є інсулінорезистентність. Можливо десь є помилки в харчуванні..Тарілку правильно складаєте?
автор Маю натхнення • 24 ноября 2024
Ответ дляПокращена
2-3 рази. Ніяких перекусів. Моя проблема що в мене не буває ситості і голоду. Навіть якщо один раз їстиму можу під 2500-3000ккал ’корисної’ їжі з´їсти.. мені смачна уся проста їжа, навіть без усяких підсилювачів і т д
Взагалі все з мінімумом обробки (через обмаль часу) споживаю, ніяких напівфабрикатів звісно також не споживаю..
Усі оці тарілки правильні - тільки бісить і хочеться в декілька разів переїсти, бо тарілки і сиьість то для тих в кого є голод і ситість.. в мене з дитинства є з цим проблеми. І треба саме вплинути на центр голоду, щоб не моглося багато запхати корисності.. бо я як раз корисні продукти лише їм.. не могли 2кг яблук за годину з´їсти.. і т д
Покращена• 25 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Не,ну так звичайно не можна. 2 кг яблук як і годину підряд щось їсти. Поїли основну їжу, тоді фрукт і все. До наступного прийому. Це звичка. Ви не повинні об´їдатися до відвалу. Сформували собі порцію, хай навіть вона буде більшою, але дивіться на баланс- вуглеводи,білки,жири,клітковина. При такій ситуації вам не можна їсти 2 рази,треба 3,може навіть 4 розглянути дрібніших. Сніданок обов´язково. А як зі сном? Водою?