Язвочка• 23 ноября 2024

Геометрия 8 класс кто разбирается

Может кто хорошо разбирается в геометрии. Почему в задаче угол АВМ = углу АМВ, если угол АМВ= углу СВМ ?
Проработник• 23 ноября 2024
abm=mbc, бо bm бісектриса. mbc=amb бо навхрестлежачі кути. Тоді аbm=amb.
автор Язвочка • 23 ноября 2024
Ответ дляПроработник
точно, блин, спасибо
Сундучок с каникулами• 23 ноября 2024
Бо бісіктриса відтинає від паралелограму рівнобедрений трикутник.На малюнку показано дві рівні сторони рисочками
А по теоремі в рівнобедреному трикутнику, кути при основі ВМ рівні.
Сундучок с каникулами• 23 ноября 2024
Кут АМВ= куту СВМ як внутрішні різносторонні
Диви яка я пава!• 23 ноября 2024
АМВ= углу СВМ як внутрішні різносторонні
угол АВМ = углу АМВ оскільки трикутник АМВ - рівнобедрений