маминаБубочка• 23 ноября 2024
Чи підтримуєте ви позакласне читання після уроків?
Пам´ятаю коли навчалася в школі , в молодших класах після уроків , нас ще залишали на дві-три години для позакласного читання книг.
Позакласне читання це в тому сенсі, що не входить в шкільну програму , і вчитель це робить тому що йому так хочеться .
Можливо в когось теж таке було , чи є зараз ?
Як взагалі ви підтримуєте таке чи ні , щоб ваших дітей після уроків затримували ще на дві-три години . Тобто уроки в дітей закінчуються в 12 годин , і замість того щоб йти додому, вони залишаються ще до 15:00 і читають книгу кожний свою , а потім це потрібно запам´ятати і в подробностях розповісти про що книга.
Кросівки оригінал• 23 ноября 2024
В школі ні. Там не зручно читати щось цікаве, цим повинні займатись батьки
ЧупакабраЗеБест• 23 ноября 2024
я против такого, мы дома выполняем наше домашнее чтение, это собственно та программа, которую мы с муэем читали в свое хорошее здоровое детство
маминаБубочка
• 23 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Ще раз перечитала. То була якась школа при церкві?
Звичайна ЗОШ перших третіх ступенів
Вишнёвая Леди• 23 ноября 2024
А в нас 5-й рік онлайн 😮💨 так хочеться дітям до школи
В вашій ситуації, була б проти такого читання . Це особиста справа батьків і дитини
Напишіть скаргу до відділу освіти і все вирішиться . Але почніть з директора. Можливо він не в курсі
интайм_не_предлагать• 23 ноября 2024
Мои читают ежедневно дома, это естественный процесс. Внеклассное чтение поддерживаю, если оно происходит дома.
Шлях до зірок• 23 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
До чого тут це ?
В якому році то було і чому я маю бути за /проти, коли летять ракети?
ЧупакабраЗеБест• 23 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Не было такого ни у меня, ни у старшей (она уже закончила школу).
а где вы сейчас? можете .узнать их сисок литературы для старших классов.
я например списалась с одной мамочкой из сша, она мне кинула список их литературы.
из этого списка я открыла ’Дающий’.
такое охрененное.
из этого списка я открыла ’Дающий’.
такое охрененное.
Добра всем!• 23 ноября 2024
Цікаво, коли таке було...
Ні, книжки читала донька вдома.
Зараз в шведській школі ще навчається, у них є resurstid, коли буває вільних півгодини, то там читає що хоче. І ще є година читання мовчки, то теж, якщо швидко читаєш, то можна почитати щось програмне, а тоді своє.
Ні, книжки читала донька вдома.
Тарабарщина• 23 ноября 2024
Колись була потреба через недостатню кількість книг
Зараз для чого?
Можна купити, в бібліотеці взяти і читати вдома
Зараз для чого?
Тролю як можу• 23 ноября 2024
Я бы радовалась, если бы такое было. Поддержала бы полностью! Но у нас такого нет, увы. Наверное, не выделяют учителям деньги на оплату таких уроков 🤷🏻♀️
Тролю як можу• 23 ноября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Может эти уроки не обязательные, а автор не в курсе 🤷🏻♀️
Всегда все внешкольное по желанию
маминаБубочка
• 23 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Зараз для чого?
Питання не в кількості книг, а тому що малоймовірно що діти 10 років будуть самі читати вдома книги, якщо їх звичайно не заставлять батьки в такому віці дітей цікавить зовсім інше
Тарабарщина• 23 ноября 2024
Ответ дляТролю як можу
А в чому проблема, щоб дитина читала вдома?
Для чого їй лишатися і робити це в школі?
Вишнёвая Леди• 23 ноября 2024
Ответ дляТролю як можу
Всегда все внешкольное по желанию
Возможно. А учитель преподносит , как обязательно
Тролю як можу• 23 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Вопрос автора прочитайте
Тарабарщина• 23 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Тобто, батькам не потрібно привчати дитину до читання? Хай це вчитель робить?)
Тролю як можу• 23 ноября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Только зачем оно нужно учителю? Наоборот, чем меньше людей посещает такие занятия - тем лучше
Помилуйте мадам• 23 ноября 2024
Закінчила школу я, сестра, племінник. Ніколи такого не було, щоб залишали після уроків читати
маминаБубочка
• 23 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Ну батьки є різні , хтось вважає це неважливо, хтось постійно на роботі і в них немає часу.
Добра всем!• 23 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Звичку читати треба прививати у родині. А не ’каторжним’ читанням у школі по три години. Це дурня.
Помилуйте мадам• 23 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ну якщо в батьків не має часу на свою дитину, то вчитель не нянька
Мамзелькіна• 23 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Якщо дитина вдома не читає, то їй ці три години в школі нічого не дадуть. Тому що дитині це й так нецікаво.
Якщо дитина читаюча, то вона і так вдома почитає.