Сонечко• 23 ноября 2024
Люди і тварини
Щоб ви відповіли людині , якщо б вона сказала вам ,що люди це теж тварини, розумні тварини? Людина біолог .
Ноунэйм• 23 ноября 2024
Нічого. Біологічно людина така само тварина, як і інші. Що тут можна відповісти?
размахер• 23 ноября 2024
А що тут відповідати, якщо це факт. Люди це такі ж тварини, як і всі інші. Питання ’Чи розумні?’ іноді стоїть дуже гостро
Ноунэйм• 23 ноября 2024
Ответ дляразмахер
Теж маю сумніви щодо ’розумних´.
ЧупакабраЗеБест• 23 ноября 2024
вы в школе вооюще не ходили?
животные - это все живое, от комара до человека.
далее животные делятся на зверей, насекомых и так далее.
да, человек относится к животным