короткопамятна• 23 ноября 2024

Мужчина говорит, что хочет ребенка

Когда я спросила зачем? Сказал, что бы играть с ним в приставку...
Какая еще может быть мотивация у мужчины хотеть ребенка?
Мядуза аля моргонер• 23 ноября 2024
Це він пожартував:-) вік чоловіка? серйозність намірів визначають вчинки, а не слова.
ГоловнаЯ• 23 ноября 2024
Автор, мужчины хотят ребенка именно для того,чтобы общаться с ним, учить и пр. Это только женщинам дети нужны для мытья поп,кормлений, срыгивания и пр
Как нефиг делать• 23 ноября 2024
Спросите, когда будет предложение,свадьба, кольцо, свпдебное путешествие и заезд в новую квартиру, потом посмотрите. Чтобы как у людей)
Так точно!• 23 ноября 2024
Ах, автор, ви так праві.Син та чоловік купили якусь нову ігру сталкер.Вже три дні як скажені
Мядуза аля моргонер• 23 ноября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Яка подорож? Ви ціни на памперси та дитяче харчування бачили? А на пологи? Та сучасні візочки типу Cybex? Ну і плейстейшен коштує недешево. Якщо мужчина все це може оплатити, то чому ні?
Я така бойова• 23 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
И как им? Столько лет все фанаты ждали выхода, а смотрю отзывы, плюются (( теперь думаю стоит она того или нет
Мядуза аля моргонер• 23 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
Тут ключове слово «купили»:-) з сучасними цінами профінансувати дитину до віку «пограти в плейстейшен разом» і купити цю приставку, то вже подвиг:-)
Аноним_1857• 23 ноября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Согласна.
Так точно!• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Я тільки чую, що багато багів в грі, і де знайти артефакти щоб продати.
Ошеламиссимо• 23 ноября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Я двічі мама, мити попи то таке собі задоволення, годування груддю взагалі не зрозуміла що там має подобатися. Мені діти подобаються у віці коли з ними вже нормально комунікувати можна після 3-4 років.
Радуга-дуга• 23 ноября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А серьезность намерений женщины что?
Hench• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Плюються кацапи хіба що котрі на пляшку сядуть якщо куплять гру. І кацапської локалізації не має, того і виють шо дурні.
Просто красавица• 23 ноября 2024
Мій теж хотів, а потім ненавидів сина. Це для них про їхнє прийняття коли жінка народжує йому. А сама дитина на фіг не потрібна. Мій ще потім другу хотів з претензією, що я не хочу.
Наездница• 23 ноября 2024
купите мужу приставку и играйте вместе с ним... нафик те дети...
Дон Пэдро• 23 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
А мої денді та кілька картриджів. Такі ж сидять: 10+41..
Карма хамелеона• 23 ноября 2024
100% сбежит,когда родите.
ГоловнаЯ• 23 ноября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Значит вы- папа
Коко На Страже• 23 ноября 2024
Никакой. Он странный
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Фу, кому нужны эти мерзкие срущие орущие существа? 🫠
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
одна бригада)
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
то ваш чоловік зробив собі товариша по грі? :)
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
сталкер топ, предыдущая игра отличная была
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Зайдет фанам ходячих, метро 2033 и тд
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
мойо мнение,хай дитина краще грається на ПК ніж наркотики пробує десь
Коко На Страже• 24 ноября 2024
Ответ дляПросто красавица
а ненавидів сина за що?
Просто красавица• 24 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
а ненавидів сина за що?
За те що я стала приділяти тепер увагу не одному йому коханому, а дитині, син активний і капризний був. Ще й почала очікувати від нього як від батька певних дій, відповідальності. Ще були важкі пологи, я потребувала допомоги, а чоловік до цього був не готовий і винив дитину в тому. Короче, дибіл одним словом.
Мядуза аля моргонер• 24 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
А серьезность намерений женщины что?
Серйозність намірів жінки - це гарантія, що дитина точно від нього (жартую). Насправді, рішення про дитину повинні приймати обоє майбутніх батьків, обговорювати вдвох всі питання, які їх турбують, домовлятися, поступатися тощо, важливо, щоб вирішували разом. Ну а як вже чоловік «просить» дитину, то вже повинен забезпечити жінку (гарантувати, що під час вагітності та після вона не залишиться без допомоги), адже на якийсь час в жінки не буде можливості працювати.
Мядуза аля моргонер• 24 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Це 100%. Тим паче наче пишуть, що компʼютерні ігри розвивають і навіть допомагають подолати стрес.