Нехай щастить• 23 ноября 2024

Репетитори з англійської, хто оплачує електронний підручник?

Якщо я його планую використовувати не для одного учня, екаунт буде мій, учень буде ним користуватись.
Результат:
вже голосів: 26
18 (69.23%) 100% оплачує вчитель
6 (23.08%) 100%оплачує учень
2 (7.69%) 50%/50%
КокошинЭль• 23 ноября 2024
Я своим ученикам предоставляю все материалы, но и оплата у меня €20 урок
Трахтибидох• 23 ноября 2024
Та нехай кожен учень оплатить повну ціну, ще й заробети зверху
автор Нехай щастить • 23 ноября 2024
Чому вчитель 100%? Підручник купується під конкретного учня, потім можливо буде для наступного учня, але не факт.
Осьминожко• 23 ноября 2024
Оплачивает тот кто приглашает ! И никаких 50/50 !
Всіх підсаджую• 23 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Нехай тоді учень купе його собі, на свій акаунт і не буде проблем
автор Нехай щастить • 23 ноября 2024
Ответ дляТрахтибидох
В таку випадку акаун реєструється на учня і вчитель не має доступу після закінчення курсу.
Екатерина27• 23 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Тогда ученик купит сам и аккаунт будет у него.
автор Нехай щастить • 23 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Я не хочу навантажувати учня фінансово, оптимально 50/50. Ціна більше тис грн.
Екатерина27• 23 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
А кто выбрал именно этот учебник? Это пожелание ученика или ваше?
автор Нехай щастить • 23 ноября 2024
Ответ дляЕкатерина27
Я запропонувала, надала зміст тем, граматичного блоку, щоб учень вибрав,що актуально. Якби теми не сподобались вибрали б інший.
Агент Пинкертона• 23 ноября 2024
Та все репетитор платить...тож йому хочеться викладати вашій дитині а не дитині з ним вчитися...от нехай щей доплачує а страждання дитини
автор Нехай щастить • 23 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Тріль підпільний• 23 ноября 2024
А что вы оплачиваете именно? Большинство линеек есть в доступе
Всіх підсаджую• 23 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну так нехай учень і купляє але ж автор так не хоче, вона хоче щоб учень купив, а підручник залишився їй
Лгин• 23 ноября 2024
Учень ще може оплатити навчання в універі та курси для вчителя. А взагалі що то за підручний такий, що нема альтернативи друкованої+ел.підтримка
автор Нехай щастить • 23 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Чому не хочу, може сам купити звісно, я хочу запропонувати 50/50, думаю.
автор Нехай щастить • 23 ноября 2024
Ответ дляЛгин
Отакий от підручник, запит учня був саме на повністю електронний, людині 19р.
автор Нехай щастить • 23 ноября 2024
Усі попередні учні купували собі самі звичані підручники з електронною підтримкою.
Лгин• 23 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Якщо то виключно для нього і підтримка із завданнями на одного, то його оплата. Вам лише доступ для пояснень
Всіх підсаджую• 23 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Запропонуйте, якщо учень не проти чому ні
автор Нехай щастить • 23 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Та от дума чи нормально пропонувати, вперше саме такий формат підручника вибрали з учнем. З паперовими зрозуміло.
Лгин• 23 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Ви не пишете що то за підручник і підтримка. Тайна століття. Там є можливість під´єднання кількох учнів чи то просто електронна версія без зворотнього зв´язку?
Попихтю та й годі• 23 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Чей аккаунт, тот и оплачивает.
Попихтю та й годі• 23 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
То есть у ученика не будет доступа к учебнику после урока?? Как вы это себе представляете
Психологічка• 24 ноября 2024
Я все скачиваю онлайн и бесплатно. Что за уникальный учебник вам нужен?