Мамкиня доця• 23 ноября 2024

а вам було б соромно за вашу дитину, якщо в гостях

Вона б чогось багато зʼїла? Наприклад багато канапок з ікрою? Просто побачила відео в Тік Ток, де мама дивиться злим поглядом на дитину, яка зʼїла вже 6 канапку з ікрою в гостях 😂
sim_sims• 23 ноября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Перед канапками з икрою пусть дают нормальной еды, чтоб поесть сначала
Потом можно и икру
Это же дети, они всегда голодные
Або нічого не хочуть
волосатое стекло• 23 ноября 2024
Не знаю, напевно зраділа б навіть, що гарно їсть)
А от за чоловіка (тоді лише жених) було соромно.
На зустрічі однокласників з‘їв всю м‘ясну нарізку, яка була на 4-5 людей розрахована. Що однокласник подалі взяв поміняв пусту тарілку на їхню типу «бери ще» 😂
Кидстаффовна• 23 ноября 2024
Ответ дляМамкиня доця
В мене було інше) якщо я за столом щось питала , то мама відразу ногою так легенько раз , типу закрийся ))
або гляне так, що шматок в горл1 застрягав.
Бутерброд з ікрою• 23 ноября 2024
Нет, не было бы.
Мой ребенок не стеснительный, как и я.
Может сожрать все, что ему понравилось, не думая о других.
А я, никого не стесняясь, могу сделать ему замечание, чтоб совесть поимел)
автор Мамкиня доця • 23 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Та) було ✌🏻😂
Кидстаффовна• 23 ноября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ну чому поїв.. ну зʼїв він, зʼїв
в укр мове нет такого слова ?
Життє Бентежне• 23 ноября 2024
Слава Богу, что я хожу в гости к людям, которые рады видеть меня и моих детей и не считают еду) У себя дома я тоже не считаю кто и сколько съел, лишь бы на здоровье!
волосатое стекло• 23 ноября 2024
А про себе пам‘ятаю в дитинстві. Весілля у задекорованому спортзалі школи)))
Ми познайомилися з дівчинкою одноліткою і вона мене потягла за руку і ми з усіх тарілок поїли апельсини 😂
Мами нам нічого не казали. Дорослі не їли, ті фруктові тарілки лежали цілісінькі і ми бігали і з усіх пригощалися 😂
Потім з тією дівчиною зустрілися в іншій області в одному гуртожитку жили і дружили)
Всех анонимов аноним• 23 ноября 2024
Когда я тянулась за 2м бутербродом или кусочком торта, на меня смотрели так, что больше не хотелось. И могли сказать тихо ’Ира’. Все, я говорила ’ой, какая я наелась’)))
Впораюсь зі всим• 23 ноября 2024
Ответ дляволосатое стекло
А чего стыдно?
сладкий_ноябрь• 23 ноября 2024
Ні
Тим паче, якщо дитина просто щось зʼїла
Не бачу в цьому нічого поганого
сладкий_ноябрь• 23 ноября 2024
Ответ дляШалена красуня
Так, в знайомої син поїв всі сирники, було соромно
І на здоровʼя
Бутерброд з ікрою• 23 ноября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні
Тим паче, якщо дитина просто щось зʼїла
Не бачу в цьому нічого поганого
Хм, а если ребёнок слопал все блюдо и больше никому не досталось?
сладкий_ноябрь• 23 ноября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
На здоровʼя.
Я взагалі не бачу проблеми, будь то моя дитина чи чужа.
Бутерброд з ікрою• 23 ноября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
На здоровʼя.
Значит ваш ребенок не воспитан.
сладкий_ноябрь• 23 ноября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Значит ваш ребенок не воспитан.
Амінь
неДодекаэдр• 23 ноября 2024
Это я была этой дитиною. Моей маме всегда было стыдно за меня в гостях. Хотя мы не голодали. Я просто покушать любила
Поліпривіт всім• 23 ноября 2024
Когда ребенок спокойно и неспеша ест за столом хоть одну, две и т. ,д. порции, на здоровье. А не как с голодного края, запихивая в рот, чтобы больше досталось. Наблюдала такую картину.
В гости звали?• 23 ноября 2024
Не було б соромно, бо донька сильно перебірлива і мало, що їсть.
Правда в свекрухи чи сестри чоловіка, я б їй цього не дозволила.
Якось на ДН свекра, після третього шматочка смаженого кабачка, чоловік мені тихенько сказав ’більше не бери, бо мати коситься’. Діло було влітку і кабачки були свої з городу.
волосатое стекло• 23 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
А чего стыдно?
Бо наче не їв тиждень))) Всі сидять розмовляють, а мій жує)
Ну вже в шлюбі такого нема, я його розгодувала і на їду не накидується так 😀
Масяня Я• 23 ноября 2024
Смешно было бы)
Мы не бедные, нет комплексов, чтобы стыдится
волосатое стекло• 23 ноября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я ще і за комплімент приймаю)
Мені страшенно приємно))
Шлях до зірок• 23 ноября 2024
Я всегда ему говорю, что он не один, и что нужно сделать так, чтоб всем хватило
Впораюсь зі всим• 23 ноября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ясно) мой просто в принципе любит поесть, хотя худющее )
волосатое стекло• 23 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
Я в шоці)))
А моя свекруха як невгамовна сама насипає всього в тарілку «та що ж ви не їсте! Та беріть! Та я так старалася»
І дуже ображається, якщо мало поїли.
Це трохи дратує мене. Але подивитися ще з такого боку як у вас, то напевно не так і погано)
В гости звали?• 23 ноября 2024
Як донька була менша і майже нічого не їла, то я могла прийти зі смаженою куркою чи качкою, і зразу попереджала, що обидві ніжки для моєї дитини.
В гости звали?• 23 ноября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Я в шоці)))
І дуже ображається, якщо мало поїли.
Ми до свекрухи зазвичай з їжею для дитини їдемо, бо може таке бути, що вона буде тільки щось одне їсти, а більше одного шматочка нам з дитиною брати не бажано.
Кастрюлька• 23 ноября 2024
Нещодавно були у готелі, донька на сніданок їла по 7шт сосисок,більше нічого)
Варена цибуля• 24 ноября 2024
мне наоборот нравится когда чужие дети уминают то, что я приготовила за обе щеки. А если чего-то не едят из того что едим мы, по-быстрому приготовлю без проблем то, что будет более привычным для гостя. У нас гостила дочкина подружка неделю, для неё отдельно готовила без проблем то, что было ей более привычным ребёнок ел с большим аппетитом.
Криниця щастя• 24 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
вибачте, це жесть