Мамкиня доця• 23 ноября 2024
а вам було б соромно за вашу дитину, якщо в гостях
Вона б чогось багато зʼїла? Наприклад багато канапок з ікрою? Просто побачила відео в Тік Ток, де мама дивиться злим поглядом на дитину, яка зʼїла вже 6 канапку з ікрою в гостях 😂
В гости звали?• 24 ноября 2024
Ответ дляКриниця щастя
вибачте, це жесть
Свекруха ще любить мілкі пакості робити по типу - кажеш їй, що донька їсть просто омлет, без нічого, бо інший вона не була, а свекруха добавить ковбаси, помідорів, зелені,. Або спитає що приготувати внучці на сніданок млинці чи деруни , донька каже, що млинці, бо деруни вона не їсть, то приготує деруни зі словами, то ти мамині не їси, а мої полюбиш.
Життє Бентежне• 24 ноября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Я ще і за комплімент приймаю)
Мені страшенно приємно))
Отож)))
Криниця щастя• 24 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
то не пакості, а бажання бути кращою ніж мама, тобто ви)
або хоче щоб дитина перемінила свою думку, бо в її дитинстві ій таку саме поведінку показали, а вона можлиов і вважає що так треба)
все рівно не зрозуміло нафіга так робить
В гости звали?• 24 ноября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Там саме пакості. Ще приклад : ми в бабусі чоловіка, пішли на річку поки бабуся з тіткою готують обід. Подзвонила бабусі свекруха, ’що готуєте?’ -’суп з фрикадельками і вареники з картоплею ’ . Приготували суп з квасолею і вареники з капустою, бо Ліда (свекруха ) сказала, що Даша з фрикадельками і картоплею не їсть, а з квасолею і капустою любить. Хоча свекруха добре знає, що квасолю і капусту донька зовсім не їсть.
А на питання нащо так робити, свекруха регоче.
Криниця щастя• 24 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
тоді сумно
нікому таку не побажаеш