руки_Крюги• 23 ноября 2024

Стеноз цервікального канала - в кого було?

Під час гістероскопії по видаленню поліпа з матки виявили звуження цервікального канала. Розширили під час процедури.
Плануємо вагітність. Як швидко у вас вийшло завагітніти після даної маніпуляції?
ЖонДуан• 23 ноября 2024
У Вас менструальная кровь проходит?
Почему думаете сперма не проходила?
Причина не в этом

автор руки_Крюги • 23 ноября 2024
Ответ дляЖонДуан
У Вас менструальная кровь проходит?
Почему думаете сперма не проходила?
Причина не в этом
Вже 2,5 роки не можу завагітніти.
Всі аналізи були в нормі. Коли брали пайпель-біопсію то пройти в матку змогли лише з 3 разу і це було дуже боляче, тому висунули таке припущення. Під час гістеро підтвердили, тому і розширили.

Я раніше не звертала уваги на те як йдуть місячні, тому що думала що це норма, проте в розмові з лікарем виявила, що це всетаки було не так. Місячні були регулярні, проте не рівномірні. Могли зупинить на добу і потім виходити згустками.
Не боюся осуду• 23 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Вже 2,5 роки не можу завагітніти.

Це рідка патологія.
Навряд вам тут дадуть багато відгуків.
А що лікар каже?
автор руки_Крюги • 23 ноября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Це рідка патологія.
Навряд вам тут дадуть багато відгуків.
А що лікар каже?
Лікар каже, що після розширення вірогідність завагітніти висока)
Але все ж хотіла дізнатись про досвід інших)
Не боюся осуду• 23 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Поліп- вказує на дизгормональні розлади. Справа скоріше в цьому.
Не беруться поліпи нізвідки, при ідеальному здоров´ї
автор руки_Крюги • 23 ноября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Причину поліпу виявили. Це підвищений гормон- естроген.
ЖонДуан• 23 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Вже 2,5 роки не можу завагітніти.

Але вони виходили? При нормальній фертильності, вагітність би наступила.
Спермогрма чоловіка? Ендометріозу немає?
ЖонДуан• 23 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Щитовидна в нормі?
автор руки_Крюги • 23 ноября 2024
Ответ дляЖонДуан
Фертильність ок, спермограма ок, ендометріозу немає.
Виявили поліп і ось цей стеноз шийки матки, які удалили в цьому циклі. Дуже надіюсь, що причина була саме в них.

автор руки_Крюги • 23 ноября 2024
Ответ дляЖонДуан
Щитовидна в нормі?
Так, перевіряла, все в нормі.
ЖонДуан• 23 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Поліп можливо, дисгоромональний збій. Стеноз навряд. Сперма більш рідка чим менструальна кров.
автор руки_Крюги • 23 ноября 2024
Ответ дляЖонДуан
Можливо коли рідина виходить з матки цей процес відбувається краще, ніж коли рідина навпаки протікає в матку🙈
Olivka-Misha• 23 ноября 2024
Вагітність не наставала скоріше за все через поліп, поліпи в більшості зривають вагітності, через місяць після гістери можна вагітніти. Тим паче вам розширили канал, так що справді шанси високі тепер
автор руки_Крюги • 23 ноября 2024
Ответ дляOlivka-Misha
Дуже на це надіюсь і тішу себе тим, що нарешті хоч якусь причину виявлено і видалено. Перед цим я вже змогла відпустити цю ситуацію. Але зараз коли розумію, що ось скоро це може статись, ну дуже хочеться прискорити цей процес🙈
ЖонДуан• 23 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Та ні. Ви ж сексом хоч через день займаєтесь і зразу не біжите в душ?
автор руки_Крюги • 23 ноября 2024
Ответ дляЖонДуан
Звичайно, я це все розумію і маю регулярний секс і після лежу певний час.