Само_достаточная• 23 ноября 2024
Як не вірити в інтуїцію та 6 відчуття?
З чоловіком давно не разом, але маємо спілну доньку і регулярно спілкуємось.
Мене почало якось дивно колбасити, якісь дивні відчуття, постійна тривога незрозуміла фонова, яка мені заважала. Я думала, що у мене щось по здоров´ю.
Виявилось, що у нього нові стосунки.
Я давно від нього відійшла, останні зустрічі я максимально сторонилась, хоча він і намагався щось в´яло повернути. Але ком минулого ніколи не дасть будувати майбутнє. Раніше я відчувала, коли він з кимось спілкувався, заводив стосунки, зраджував, хоча казав, що ні. Я проси чесно сказати і все на цьому. Але ні, доводив мене до псих стану, що наче я хвора, бо придумую всяке. Але я бачила сни, відчувала моменти і т.д.
І зараз прокрутила всі ситуації, виходило, що він її повів туди, куди я радила йому сходити. Коли я набирала, то він з нею був і дивно спілкувався. Короче, я не розумію, навіщо мені це все. Я б хотіла, щоб він спілкувався з дитиною, але відчуття, що нове кохання йому закрило очі і дитина непотрібна.
Питаю напряму про те, чи буде приймати участь в вихованні, то каже, що приймає.
Короче, шопопало. Як спекатись цього всього без травмування себе і дитини? Ми розлучені
Виявилось, що у нього нові стосунки.
Большой секретик• 23 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Удалено администрацией...
Ви таблетки забыли принять? Или что вас штынет ?
Директор Пляжу• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Я свою побудувала, просто не розумію, чому це на мені вилилось
То есть вашей дочке не нравится ваш избранник?
Директор Пляжу• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Спілкуватись по дитині ж треба
О чем конкретно?
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Удалено администрацией...
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
С какой радости ребенка должна забирать женщина, а не мужчина? он отец
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
яжемамки вроде вас засрали весь форум своими дитачками
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
О чем конкретно?
Не треба. Зараз жінки не придаток до чоловіка. Чоловік здатний сам виростити свою дитину, колишня може написати відмову чи платити тисячу аліментів час від часу.
Ответ дляСамо_достаточная
Я не хочу руйнувати комусь життя таким чином. У мене були стосунки, але по любві)
Зараз я в роботі, не подобається ніхто
Чтобы перестать портить жизнь бывшему мужу, названивать и написывать, вам нужно переключить внимание. Вы портите жизнь не только ему, но и себе, в первую очередь
Малявка ще та• 24 ноября 2024
Ото вы странная. Вы же разведены, то какая вам разница где он и с кем?
Я со своим еще даже не разведена, только в процессе и меня интересует, что с ним, только потому, что он на передке.
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Вы не в себе женщина? Вы троль или под чем то? Или травмированная ?
Удалено администрацией...
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Удалено администрацией...
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Мой тоже умер уже. Но до того как умер не общался со мной. А я единственная дочка у него была
Мені 11 було як помер. Краще б я не мала зовсім, бо боляче було постійно думати, що ось у тебе був і немає
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Так в тому і справа, що пофіг. Але мене колбасило і я не розуміла від чого
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляМerida
Я нічого такого не роблю
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
О чем конкретно?
Організаційні питання
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
При чому тут це?
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
А ребенка как содержать?
Я не парюсь о бывших и не вспоминаю потому что детей от них нет, от одного родила сына, отдала бывшему и забыла обоих как страшный сон.
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
А Вы думали он всегда возле ногтя будет))) у Вас же дочь. Вы походу заигрались, когда он хотел все вернуть Вы типа цену себе набивали , а теперь когда он счастлив ,а Вы у разбитого корыта остались то да обидно. К тому же ещё многое зависит от новой женщины вашего бм может быть и такое, что и финансы сократит и общение с ребенком
Ви щось сплутали)
Він ніколи не був у ногтя, я хотіла, щоб хоч спілкувався з дитиною, матеріально не приймав участь
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
При чому тут це?
Поговорите прямо с бывшим, что переживаете как содержать ребенка, тем более пока нет новых детей у него, может отпишет вам часть недвиги или договоритесь о помощи. Потом ему будет не до вас
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Автор, я вам виділила ваші слова, де чорним по білому видно, що ви свого колишнього самі не залишаєте у спокої, навіть у розлученні. Якого ви йому допрос чините? Ви йому ніхто. Візьміть себе в руки, і зрозумійте, що ви чужі люди.
Це слова із шлюба ще. Коли ми були разом, а він зраджував
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ длязабиякина
Чого це вам її жалко, може вони щасливі будуть.
Сумніваюсь)
Він не зміниться, а життя зіпсує наступній
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
И что ребенок, вы путаете, вы не обязаны ему не рассказывать о ребенке, только писать что надо ему купить , сколько денег дать и когда он должен посмотреть за ребенком, а вы будете заняты, не важно чем, ему это знать конкретно не надо
Він далеко, я повністю з дитиною
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
несправедливость. Он с новой бабой,вы с ребенком
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Та прям. Вт знаєте, що один і той же мужик, з різними жінками буде різним? Може він її дійсно кохає і вони щастливі.
Ні, я його знаю зі школи
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Это его проблемы, что нет у вас родственников?
При чому тут це?
Його відповідальність перед дитиною і обов´язки батьківські
Малявка ще та• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А ребенка как содержать?
Алименты есть для этого. И самое обычное общение по поводу детей. А если он не хочет платить, то ни одна истерика не поможет
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Він закордоном