Само_достаточная• 23 ноября 2024
Як не вірити в інтуїцію та 6 відчуття?
З чоловіком давно не разом, але маємо спілну доньку і регулярно спілкуємось.
Мене почало якось дивно колбасити, якісь дивні відчуття, постійна тривога незрозуміла фонова, яка мені заважала. Я думала, що у мене щось по здоров´ю.
Виявилось, що у нього нові стосунки.
Я давно від нього відійшла, останні зустрічі я максимально сторонилась, хоча він і намагався щось в´яло повернути. Але ком минулого ніколи не дасть будувати майбутнє. Раніше я відчувала, коли він з кимось спілкувався, заводив стосунки, зраджував, хоча казав, що ні. Я проси чесно сказати і все на цьому. Але ні, доводив мене до псих стану, що наче я хвора, бо придумую всяке. Але я бачила сни, відчувала моменти і т.д.
І зараз прокрутила всі ситуації, виходило, що він її повів туди, куди я радила йому сходити. Коли я набирала, то він з нею був і дивно спілкувався. Короче, я не розумію, навіщо мені це все. Я б хотіла, щоб він спілкувався з дитиною, але відчуття, що нове кохання йому закрило очі і дитина непотрібна.
Питаю напряму про те, чи буде приймати участь в вихованні, то каже, що приймає.
Короче, шопопало. Як спекатись цього всього без травмування себе і дитини? Ми розлучені
Виявилось, що у нього нові стосунки.
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
При чому тут це?
Його відповідальність перед дитиною і обов´язки батьківські
Вы говорили с ним в начале отношений о детях?
Я сразу говорю, я чайлдфри, только презы, никаких детей. Если случайно выйдет или ты забираешь его себе сам или аборт.
Директор Пляжу• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
При чому тут це?
Если он не выполняет обязанности, то лешайте прав,...а вы занимаетесь фигнёй и ребенок страдает
Малявка ще та• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Так в тому і справа, що пофіг. Але мене колбасило і я не розуміла від чого
Тогда нужно это выяснять, это не интуиция, а обида на что-то. Вы не отпустили ситуацию, а нужно это сделать, иначе так и будете реагировать на все, что он делает.
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Люди просто не умеют или не хотят честно и прямо говорить друг с другом.
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
За таке не позбавляють прав
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Так, планували декілька
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ото вы странная. Вы же разведены, то какая вам разница где он и с кем?
Я со своим еще даже не разведена, только в процессе и меня интересует, что с ним, только потому, что он на передке.
согласна
Но есть много женщин что цепляются за мужика до последнего и даже когда он уже давно ушел :(
Это наш менталитет, штаны в доме это все
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
согласна
Я зовсім не бачу себе такою, він мені нічим не допомагає, щоб в нього ціплятись. Я давно сама заробляю і заробляла. Без чоловіків спокійно можу прожити.
Мені людина важливіша
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
За таке не позбавляють прав
Может поговорить и человек сам с радостью избавится от груза отцовства/материнства
Директор Пляжу• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
За таке не позбавляють прав
А вы откуда знаете, ещё и как тем более он на заседание не приедет
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Так, планували декілька
Ну чулувіки брешуть щоб вдуть, це не новина :(
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Так, планували декілька
Какие у вас отношения с его матерью, отцом? Скидывать им иногда ребенка или получать помощь от них не вариант?
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Мне было 18. Но я его простила. Он погубил свою жизнь и мне его жалко
Не злитесь на него. Какой бы он ни был, без него вы б не появились в этом мире.
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Дура у меня нет детей. Тебя заблокируют скоро
Удалено администрацией...
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Поржала. Думаешь, блок тут это меня расстроит? я лишь порадуюсь что займусь делом, а не трепом 🤷
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Удалено администрацией...
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
У вас раздвоение личности? Написали как адекватная и сразу как не адекватная
Вам кажется
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Я пишу мягче тому кого мне жалко. Например автора мне жалко
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Мені людина важливіша
Ви чудова
Мужик той ваш гівно
Забудьте його як й не було
Але перед цим витрусіть/затребуйте/видоїть/виклянчіть в нього все що можна для вас і дитини
Мужик той ваш гівно
Забудьте його як й не було
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Ото вас бомбит.. Я понимаю , война, всеобщий психоз
меня не бомбит, но мам одиночек мне жаль
Цветочница• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
а какого женщина должна воспитывать ребенка?пусть мужик забирает своего ребенка
Не хочет, пусть не воспитывает. Всегда найдутся желающие
Муууумие• 24 ноября 2024
А він повинен все життя тільки гнатися за вами і ні в якому разі не шукати собі нові стосунки?
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Вони на окупованих територіях
Само_достаточная
• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Він робить для інших свій образ ідеального батька в соц мережі, тому точно не залишить офіційно, але і допомагати не буде