Само_достаточная• 23 ноября 2024

Як не вірити в інтуїцію та 6 відчуття?

З чоловіком давно не разом, але маємо спілну доньку і регулярно спілкуємось.
Мене почало якось дивно колбасити, якісь дивні відчуття, постійна тривога незрозуміла фонова, яка мені заважала. Я думала, що у мене щось по здоров´ю.
Виявилось, що у нього нові стосунки.
Я давно від нього відійшла, останні зустрічі я максимально сторонилась, хоча він і намагався щось в´яло повернути. Але ком минулого ніколи не дасть будувати майбутнє. Раніше я відчувала, коли він з кимось спілкувався, заводив стосунки, зраджував, хоча казав, що ні. Я проси чесно сказати і все на цьому. Але ні, доводив мене до псих стану, що наче я хвора, бо придумую всяке. Але я бачила сни, відчувала моменти і т.д.
І зараз прокрутила всі ситуації, виходило, що він її повів туди, куди я радила йому сходити. Коли я набирала, то він з нею був і дивно спілкувався. Короче, я не розумію, навіщо мені це все. Я б хотіла, щоб він спілкувався з дитиною, але відчуття, що нове кохання йому закрило очі і дитина непотрібна.
Питаю напряму про те, чи буде приймати участь в вихованні, то каже, що приймає.
Короче, шопопало. Як спекатись цього всього без травмування себе і дитини? Ми розлучені
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
При чому тут це?
Його відповідальність перед дитиною і обов´язки батьківські
Вы говорили с ним в начале отношений о детях?
Я сразу говорю, я чайлдфри, только презы, никаких детей. Если случайно выйдет или ты забираешь его себе сам или аборт.

Директор Пляжу• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
При чому тут це?
Если он не выполняет обязанности, то лешайте прав,...а вы занимаетесь фигнёй и ребенок страдает
Директор Пляжу• 24 ноября 2024
И в его стране вы можете подать на алименты
Малявка ще та• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Так в тому і справа, що пофіг. Але мене колбасило і я не розуміла від чого
Тогда нужно это выяснять, это не интуиция, а обида на что-то. Вы не отпустили ситуацию, а нужно это сделать, иначе так и будете реагировать на все, что он делает.
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Люди просто не умеют или не хотят честно и прямо говорить друг с другом.
автор Само_достаточная • 24 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
За таке не позбавляють прав
автор Само_достаточная • 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Так, планували декілька
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ото вы странная. Вы же разведены, то какая вам разница где он и с кем?
Я со своим еще даже не разведена, только в процессе и меня интересует, что с ним, только потому, что он на передке.
согласна
Но есть много женщин что цепляются за мужика до последнего и даже когда он уже давно ушел :(
Это наш менталитет, штаны в доме это все
автор Само_достаточная • 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
согласна
Я зовсім не бачу себе такою, він мені нічим не допомагає, щоб в нього ціплятись. Я давно сама заробляю і заробляла. Без чоловіків спокійно можу прожити.
Мені людина важливіша

Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
За таке не позбавляють прав
Может поговорить и человек сам с радостью избавится от груза отцовства/материнства
Директор Пляжу• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
За таке не позбавляють прав
А вы откуда знаете, ещё и как тем более он на заседание не приедет
Fashion4• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Мені 11 було як помер. Краще б я не мала зовсім, бо боляче було постійно думати, що ось у тебе був і немає
Мне было 18. Но я его простила. Он погубил свою жизнь и мне его жалко
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Так, планували декілька
Ну чулувіки брешуть щоб вдуть, це не новина :(
Fashion4• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Удалено администрацией...
Дура у меня нет детей. Тебя заблокируют скоро
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Так, планували декілька
Какие у вас отношения с его матерью, отцом? Скидывать им иногда ребенка или получать помощь от них не вариант?
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Не злитесь на него. Какой бы он ни был, без него вы б не появились в этом мире.
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Удалено администрацией...
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Поржала. Думаешь, блок тут это меня расстроит? я лишь порадуюсь что займусь делом, а не трепом 🤷
Fashion4• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Удалено администрацией...
У вас раздвоение личности? Написали как адекватная и сразу как не адекватная

Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Удалено администрацией...
Fashion4• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Удалено администрацией...
Ото вас бомбит.. Я понимаю , война, всеобщий психоз
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Вам кажется
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Я пишу мягче тому кого мне жалко. Например автора мне жалко
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Мені людина важливіша
Ви чудова
Мужик той ваш гівно
Забудьте його як й не було
Але перед цим витрусіть/затребуйте/видоїть/виклянчіть в нього все що можна для вас і дитини
Доктор Хаос• 24 ноября 2024
Ответ дляFashion4
меня не бомбит, но мам одиночек мне жаль
Цветочница• 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
а какого женщина должна воспитывать ребенка?пусть мужик забирает своего ребенка
Не хочет, пусть не воспитывает. Всегда найдутся желающие
Муууумие• 24 ноября 2024
А він повинен все життя тільки гнатися за вами і ні в якому разі не шукати собі нові стосунки?
Мerida• 24 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Я нічого такого не роблю
А кто на прямую спрашивал о воспитании и тд? Ничего же не поменялось. К чему эти вопросы?
автор Само_достаточная • 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Вони на окупованих територіях
автор Само_достаточная • 24 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Він робить для інших свій образ ідеального батька в соц мережі, тому точно не залишить офіційно, але і допомагати не буде