Само_достаточная• 23 ноября 2024

Як не вірити в інтуїцію та 6 відчуття?

З чоловіком давно не разом, але маємо спілну доньку і регулярно спілкуємось.
Мене почало якось дивно колбасити, якісь дивні відчуття, постійна тривога незрозуміла фонова, яка мені заважала. Я думала, що у мене щось по здоров´ю.
Виявилось, що у нього нові стосунки.
Я давно від нього відійшла, останні зустрічі я максимально сторонилась, хоча він і намагався щось в´яло повернути. Але ком минулого ніколи не дасть будувати майбутнє. Раніше я відчувала, коли він з кимось спілкувався, заводив стосунки, зраджував, хоча казав, що ні. Я проси чесно сказати і все на цьому. Але ні, доводив мене до псих стану, що наче я хвора, бо придумую всяке. Але я бачила сни, відчувала моменти і т.д.
І зараз прокрутила всі ситуації, виходило, що він її повів туди, куди я радила йому сходити. Коли я набирала, то він з нею був і дивно спілкувався. Короче, я не розумію, навіщо мені це все. Я б хотіла, щоб він спілкувався з дитиною, але відчуття, що нове кохання йому закрило очі і дитина непотрібна.
Питаю напряму про те, чи буде приймати участь в вихованні, то каже, що приймає.
Короче, шопопало. Як спекатись цього всього без травмування себе і дитини? Ми розлучені
автор Само_достаточная • 23 ноября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вы сами с собой его моете. Ребёнка ещё приплели, повод из него сделали. Пойдите на свйт знакомств, лучше энергию туда пустите, а не в бм
Там довбойоби

220В• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Так, я так це і відчула. Але як позбавитись цього? Мені набридло. Але ж і дитина є спільна
А ребенок при чем к вашей зависимости? Вы вот уже оправдания ищете, и причины с ним не рвать. Вам надо зависимость прорабатывать
автор Само_достаточная • 23 ноября 2024
Ответ для220В
Есть методы, есть психологи, но главное это ваше желание, если вы хотите держать эту связь, то ничего не поможет. Вопрос зачем? Вы так не построите новые отношения. Вы как призрак жить собираетесь? Телом у себя дома, а душой с ним? Вам нормально так?
Ні. Я вже переставала з ним повністю спілкуватись, він тільки з дитиною переписувався.
Але потім зі сльозами просив привезти її і т.д. я б з радістю з ним не спілкуввлась зовсім. Сподівалась, що він допоможе з дитиною, бо мені важко все тягнути
автор Само_достаточная • 23 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Ну я Вам так скажу, заставить мужика уделять время ребенку невозможно. И если у него нет совести, она не появится. Мой папа забыл когда у меня день рождения, алименты не платил и даже по телефону не звонил не поздравлял.
Це сумно. Мій помер
автор Само_достаточная • 23 ноября 2024
Ответ для220В
Спілкуватись по дитині ж треба
Сердючка• 23 ноября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У меня так тётя, ей 50, 3 года назад развелась с моим дядей, как ни позвоню - все кости моет ему. Ну блин, живи уже свою жизнь, зачем дерьмо палочкой тыкать?
Ха, моя тетя 15 лет назад развелась, дети взрослые, она бабушка давно уже, а все кости бывшему мужу моет и ругает на чем свет стоит.
Грабля• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Я свою побудувала, просто не розумію, чому це на мені вилилось
Что на Вас вылилось?
Внимательно читайте ответ № 6.
Отстаньте своей интуицией от не Вашего уже мужа.
Сердючка• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Не допомагає і не допомагав ніколи
Так подайте на алименты.
автор Само_достаточная • 23 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Я не розумію такого. Я ніколи не перемиваю і не підтрим такі розмови
Може через це у мене мало подруг

220В• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Спілкуватись по дитині ж треба
Ну и хорошо, это по деловому, а вы прям вся в нем, чувствуете его, в его отношениях, зачем? Обсудили по ребенку что и как и забыли. А вы им живете
автор Само_достаточная • 23 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Так подайте на алименты.
Він закордоном
автор Само_достаточная • 23 ноября 2024
Ответ для220В
Я навіть не думала про це.
Коли мовчу- приємна жінка• 23 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Я когда-то в юности комнату снимала у бабульки, ну тогда она казалась мне бабулькой, сейчас думаю, ей лет под 50 было)) и вот она мне тоже рассказывала без конца, как муж её пил, гулял, она за ним следила, в итоге они развелись и она в разводе лет 15 была уже
Большой секретик• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Не допомагає і не допомагав ніколи
Тим паче, викресліть його і живіть наче його немає. Навіщо вам його жінки з ким він і що. То його справи. Дитина що, без нього жити не може? Ну то сходіть до психолога, щоб дитина розуміла, що буває і таке в житті.
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляГрабля
Отпустите уже мужика и стройте свою жизнь самостоятельно.
Развелись? Сепарируйтесь.
А Вы всё о нём да о нём(((
Удалено администрацией...
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляЦветочница
Я уже начала отвечать на вопрос в названии темы, а тут просто по мужику побивы, оказывается. Всё, угомоните себя, живите, стройте отношения, воспитывайте ребёнка, ВСЁ!
а какого женщина должна воспитывать ребенка?пусть мужик забирает своего ребенка
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Навіщо ту дитину ви залишили собі?
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Він пропав наче. У дитини проблеми в школі, їй бракувало спілкування, бо у нас більше нікого немає. А він постійно пропадає
Те що ви ту дитину забрали собі на шию це ваш вибір.
Я б скинула на чоловіка і більше не з´являлась
Аноним_Русалка• 23 ноября 2024
А Вы думали он всегда возле ногтя будет))) у Вас же дочь. Вы походу заигрались, когда он хотел все вернуть Вы типа цену себе набивали , а теперь когда он счастлив ,а Вы у разбитого корыта остались то да обидно. К тому же ещё многое зависит от новой женщины вашего бм может быть и такое, что и финансы сократит и общение с ребенком

Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Я давно відпустила, у мене були вже стосунки і т.д.
рядом с вами постоянно его гены, напоминание о нем (его ребенок)
Большой секретик• 23 ноября 2024
Автор, я вам виділила ваші слова, де чорним по білому видно, що ви свого колишнього самі не залишаєте у спокої, навіть у розлученні. Якого ви йому допрос чините? Ви йому ніхто. Візьміть себе в руки, і зрозумійте, що ви чужі люди.
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Ну тогда в детдом. Ребенок от изменщика не должен портить жизнь женщине, как и отец ребенка 🤷
polski• 23 ноября 2024
Ответ дляСердючка
А я бы очень хотела, чтоб у БМ кто то появился , он хороший человек , но вот уже 12 лет после нашего расставания он один . Сын наш уехал ,мама его недавно умерла и человек один совсем(
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Удалено администрацией...
забиякина• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Я не жалкую зовсім. Я знаю, що він не зміниться. І навіть жалко цю нову, але хай сама розбирається
Чого це вам її жалко, може вони щасливі будуть.
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
нет мужика и ребенка от него - нет проблем 🤗
Директор Пляжу• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
И что ребенок, вы путаете, вы не обязаны ему не рассказывать о ребенке, только писать что надо ему купить , сколько денег дать и когда он должен посмотреть за ребенком, а вы будете заняты, не важно чем, ему это знать конкретно не надо
Большой секретик• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Та прям. Вт знаєте, що один і той же мужик, з різними жінками буде різним? Може він її дійсно кохає і вони щастливі.
Директор Пляжу• 23 ноября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Это его проблемы, что нет у вас родственников?
Доктор Хаос• 23 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Удалено администрацией...