Ща как дам• 24 ноября 2024

Кішка шикає на батьків чоловіка?

Кішка дуже шикає на батьків чоловіка, як вони прийдуть то відразу починає, на чоловіка іноді теж. На мене, та інших людей ні, ходу з нею до ветеринара - все ок, заходила сусідка все ок. Чому так?
Гл. Амурная• 24 ноября 2024
Сразу видит чертовщину

Бегущаяпо• 24 ноября 2024
Хз,у нас кошка на квартиранту шикала и лапой ее била. Но кошка злая у нас
автор Ща как дам • 24 ноября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Сразу видит чертовщину
Мама чоловіка ще каже, що це не вихована кішка. Бо їхній кіт не такий
ФруктЕщеТот• 24 ноября 2024
Моя кошка шикает и бьёт лапой только моих детей - очень умная
Гл. Амурная• 24 ноября 2024
Ответ дляЩа как дам
Вы его маме не предложили курс у психиатра пройти?
Анонимушка• 24 ноября 2024
Ответ дляЩа как дам
Значит ваша кошка все правильно делает
миссАрфография• 24 ноября 2024
Наша кошка детей не любит, и шипит и напасть может из-за угла, на дочь нападала лет до 8-ми, а про её подруг, детей моих друзей я вообще молчу.. Но кошка у нас не дружилюбная сама по себе, не ласковая.
Коплю на груди• 24 ноября 2024
Їх там поймеш.Коти,що скажеш
Кудряшка Сью• 24 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Зачем вообще такая кошка?)) Дармоедка высокомерная 🐈

миссАрфография• 24 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Ну, какая есть, ей уже 10 лет, любим её такую)))
сказочное_Бали• 24 ноября 2024
Скоріше за все, вони голосно себе ведуть. А сусідка зайшла одна, тому і не голосно було.
автор Ща как дам • 24 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ні, навіть якщо не говорять
сказочное_Бали• 24 ноября 2024
Ответ дляЩа как дам
Ні, навіть якщо не говорять
Може вона не любить чоловіків, у мене була така )
автор Ща как дам • 24 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
Це і на маму чоловіка
сказочное_Бали• 24 ноября 2024
Ответ дляЩа как дам
Це і на маму чоловіка
Бо вони разим, вона лякається...
Телепузик• 24 ноября 2024
Ответ дляЩа как дам
Розумна кішка
Добрая свекровь• 24 ноября 2024
Троль примитивный
АсобеннАя• 24 ноября 2024
Это ревность, она считает что они для Вас в первую очередь, а потом только внимание ей.
TANYA 0 0 0 0• 24 ноября 2024
Ответ дляЩа как дам
Ну що ж ви кота не так виховали, на свекруху сичить) , а треба щоб муркав і мамою називав))) . А діти є? Якщо є мама чоловіка зауважень ніяких не має до виховання))?))

ХвилювАллочка• 24 ноября 2024
У нас тоже такая. Привыкла ко мне и к дочери. А на других шипит. Если человек остался в квартире - то ей интересно ж, она потихоньку подползает, нюхает вокруг и шипит опять.
Значит надо• 24 ноября 2024
Ответ дляЩа как дам
Якщо у них є кіт, то може через запах так робити.