Спілий баклажан• 24 ноября 2024
Порекомендуйте кондиціонер для мальтіпу
Доброго дня 🤗 Володарі мальтіпу, поділіться будь-ласка, яким кондиціонером користуєтеся для легкого розчісування. Купаю шампунем тріксі для світлого волосся. Можливо ще щось порадите. Наперед Дякую 🤗
from Ukraine• 24 ноября 2024
Подивіться виробника Espree, чудові шампуні і кондиціонери. Ціна не маленька, але майже всі вироби концентрати, які потрібно розводити з водою, тому на довго вам вистачить.
Советчица Года• 24 ноября 2024
Мне нравится бренд Iv San Bernard. Шампуни, маски, кондиционеры концентрированные