Я не чарівниця вам• 24 ноября 2024
ну дуже важко з дитиною
мені треба до банкомату, саме сьогодні.
дочка каже "ні і все".
силою її тягти? бити?
от що зробити, коли дитина така?
дочка каже "ні і все".
силою її тягти? бити?
от що зробити, коли дитина така?
Я не чарівниця вам
• 24 ноября 2024
Ответ дляКундалина
Включать дар внушения и влияния )
Силой никого не заставить
я від ранку прошу вийти погуляти.
ні.
тепер хоч банкомат.
ні і все.
ні.
тепер хоч банкомат.
ні і все.
Птица Говоруша• 24 ноября 2024
що ні? не хоче йти з вами чи не хоче сама вдома залишитися? скільки дитині?
Я не чарівниця вам
• 24 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
не хоче йти.
дитині 8 років
Ашотакоя• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
не хоче йти.
дитині 8 років
Оставьте на пол часа
Света С Приветом• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
не хоче йти.
дитині 8 років
А чому саму лишити не можна?
Суцільна зрада• 24 ноября 2024
Вы від самого початку робите неправильно. Не треба питати, треба інформувати. Через годину ми йдемо на прогулянку/в магазин/на пошту. Це з найменшого віку. Скажу непопулярну річ - ніколи не давайте дитині вибору там, де це можна не робити.
Я не чарівниця вам
• 24 ноября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
а якщо ні - її силою тягти?
Суцільна зрада• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
а якщо ні - її силою тягти?
Тепер вже не знаю, дитина велика. Таку можна ненадовго вдома залишити саму.
Докладальниця• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
а якщо ні - її силою тягти?
Якщо ні, то залишити вдома. Бо у вас восьмирічна дитина, а не трирічна
Кривая спроса• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
не хоче йти.
дитині 8 років
А без неї ви до банкомату не дійдете?
Ашотакоя• 24 ноября 2024
Ответ дляКривая спроса
А без неї ви до банкомату не дійдете?
Дорогу забыла,ребенок штурман,видимо
40каградусная• 24 ноября 2024
Я не питаю, я кажу йдемо ...в 8років, можна і вдома залишити. Не хочеш сама піду без тебе. Можна підкупити, що якщо піде разом то купите щось смачненьке. В мене таких проблем не було. Я доросла, я в дітей не питаю.
Болтушка Му• 24 ноября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Правильно. Але дещо поправлю: треба давати ілюзію вибору - ми йдемо спочатку в банк а потім в магазин чи навпаки? Тобто варіанту не йти взагалі немає, а дитина буде відчувати свою залученість до планування справ.
Нет денег - нет плюшек. Это первый вариант. Решения имеют последствия - основа воспитания.
То есть говорите - хорошо, из-за тебя я не могу пойти в банкомат, поэтому А, Б и В не будет.
Второй вариант, при условии, что ребенок не попутал берега, а есть и другие моменты (устал, хочет побыть дома, может всю неделю училась тяжело итд).
Тогда говорите - Я понимаю, что ты...но деньги нам нужны чтобы...мне тоже не особо хочется сейчас выходить, поэтому давай потом себя порадуем. Мне кофе, тебе плюшка.
всемВсёИмного• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
а якщо ні - її силою тягти?
Зачем??? Причем здесь ребенок к вашим делам?
Научительница• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
а якщо ні - її силою тягти?
я в таких випадках кажу «у мене важлива справа, пішли допоможеш мені зняти гроші в банкоматі» (дитина любить клацати в банкоматі). тобто не питаю чи піде зі мною, а інформую. якщо починає відмовлятись, тоді кажу «я з тобою хожу по твоїх справах, то ж сходи будь ласка і зі мною, мені теж треба, бо наступний раз я не піду з тобою» 🤷🏻♀️
просто, обʼєктивно, чесно. без зайвих обіцянок якихось цяць, як вище написали.
rainbow2018• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
не хоче йти.
дитині 8 років
У вас ребенок с проблемами по неврологии? Иначе, не очень понятно, почему взрослый человек не может пол дня договорится с ребенком, достаточно взрослым для понимания ситуации.
Суцільна зрада• 24 ноября 2024
Ответ дляБолтушка Му
100%. Забула написати про ілюзію вибору:) Саме так. ’Ти будеш їсти суп чи кашу?’ - варіанту ’не їсти взагалі/їсти торт’ немає :) ’Ми підемо в банкомат зараз, чи ти спочатку зробиш уроки/додивишся мультик і тоді підемо?’ Якось так.