Покорительная• 24 ноября 2024

Мій заробіток на вінегретах і не тільки. Соління

Бачила тему, всі коменти не читала.
Я технолог на промисловості, вища освіта, зарплатня була 14800 тис що до війни, що після така сама.
З цього року, стало особливо важко фінансово, у чоловіка теж проблеми з роботою. Звільнилась, почала займатись соліннями на продаж
Розмістила на фейсбуці оголошення, зробила свою групу клієнтів
Плюс раз в тиждень на базар
В мене черги. Сама собі керівник і це супер. Чоловік допомогає. Зараз, на пʼятий місяць роботи, я вже відбила все вкладене, і заробила свою ж місячну зарплатню за останній тиждень. Вільний графік, всі клієнти задоволені і позитивні. На моїй роботі було важче морально в рази.
Не бійтесь, щось змінити. Іноді, то на краще
Вишиванка• 24 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
ба, як швидко себе впізнали я не куплю, бо маю своє
Женщина вы бредите. Проспитесь
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
От тут Ви прокололися. Капусту оптом купувати треба суху. Теж мені технолог на виробництві, а не знаєте з чого відновлюється морська капуста
Это мелочи

Автор и мидии готовые готовит

Ну что вы в самом деле?
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Я вас понимаю

Больше так не делайте
Удалено администрацией...
Чаклунка-ведунка• 24 ноября 2024
Товар специфический,на любителя,есть на каждом базаре.Хорошо,что есть клиенты,я прохожу мимо такого ассортимента.Как-то это все там плавает(Просто мое мнение
rainbow2018• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Ну, вы же, надеюсь, понимаете, что люди, которые квасят капусту десятилитровыми ведрами, не шинкуют ее на подобных шинковках?
У нас на базаре даже давно стоит у продавцов машина, которая за дополнительную плату, может вам нашинковать головку. И не только у нас.
Прогресс, надеюсь, не прошел мимо и автора этой темы.
Мушля з Криму• 24 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
Женщина вы бредите. Проспитесь
женщіна, вам просто корона Проні Прокопівни дещо передавила, зніміть негайно. Або хай ваш Голохвастов лопатою поправить
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Ви клієнт? Тоді залиште відгук
Куда?
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Удалено администрацией...
Все хорошо

Так бывает когда пишешь и не в курсе что
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Вы понимаете что девушка написала что 100 кг за 40 минут именно на этой тёрке
Ой, шинковке
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Все хорошо

Вам видніше. Ви тут все не те.
тёрку тільки не загубіть
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Ой, шинковке
Ви маєте проблеми з прийняттям прочитаного і побаченого? Все зрозуміло.
Такою . Не дивно, що навіть капусту вам не довіряють
Пік Антна• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Ось моя група. Тут наче ж видно, що я адмін, ще про троля напишіть
Ніяких назв чи посилань не даю і нічого не рекламую
так а что там видно? если вы просто перепродаете, то тоже будет группа, где вы админ. Как эта группа доказывает то, что вы сами делаете? Да и вообще, что это группа по соленьям, а не чат дома, например.
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Вам видніше. Ви тут все не те.
тёрку тільки не загубіть
А вы видео все таки снимите
Залетит
Пік Антна• 24 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Дамы, которые пишут про кафе и уровень чистоты в них, вы хоть раз видели программу Ревизор? Я видела
ревизор просто не ходит по домам частников. А то вы бы просто обрыгались.
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Вы их реально первый раз на картинке видите
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Вызавидуете
Пік Антна• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Вызавидуете
вы меня раскусили
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
А вы видео все таки снимите
Залетит
Удалено администрацией...
Пік Антна• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Ви б бачили як туристи в Карпатах гриби гребуть. Прямо на трасі.
Там і сертифікат відповідності, санітарної книжки, оформлення ФОП та інші обовʼязкові процедури ясно що . А від грибів можна і до бозі піти. Купують на тисячі.
тоже всегда удивлялась, кто покупает это
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Удалено администрацией...
Как плохо вы знаете кухню
Меряю линейкой• 24 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
а це ви на львівській площі в києві продаєте?
Я допомагала на Львівській площі минулого вересня знайомому(олія, екопродукти), дуже приємні покупці.
Вишня на торті• 24 ноября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Ви молодець! Добре, що є клієнти. Бо для мене таке з рук неприйнятно, сорі(
Хахаха, на производстве еще хуже все))) там ногами ходят по продукции. У меня даже видео есть с известных фирм того что вы покупаете в супермаркете. Но понятное дело это показать не могу))
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Такі як ви. І торти з інстаграмі
rainbow2018• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Ой, шинковке
Штош...Девушка соврала. Я знаю, сколько на такой шинковке можно нашинковать за 40 минут. Как раз столько, чтобы плотно набить максимум две трехлитровых банки.
Опять же, я сразу написала, что минимум половина тем на Советчице с фото и историями из жизни - вранье.
Но это не делает продукты с фото и людей, которые ими занимаются, менее замечательными.
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Как плохо вы знаете кухню
Добре, що ви знаєте що таке тёрка
Меряю линейкой• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Купляйте суху. Ваше діло
Та ми купуємо. Переплачувати за воду не мій метод, купуємо дрібним оптом суху
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
У меня знакомая готовила. Шлепнула кота грязным полотенцем. Потом им руки вытерла и стол

Думает пельмени на заказ делать
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
На такій
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
Спокойно можете показать