Покорительная• 24 ноября 2024
Мій заробіток на вінегретах і не тільки. Соління
Бачила тему, всі коменти не читала.
Я технолог на промисловості, вища освіта, зарплатня була 14800 тис що до війни, що після така сама.
З цього року, стало особливо важко фінансово, у чоловіка теж проблеми з роботою. Звільнилась, почала займатись соліннями на продаж
Розмістила на фейсбуці оголошення, зробила свою групу клієнтів
Плюс раз в тиждень на базар
В мене черги. Сама собі керівник і це супер. Чоловік допомогає. Зараз, на пʼятий місяць роботи, я вже відбила все вкладене, і заробила свою ж місячну зарплатню за останній тиждень. Вільний графік, всі клієнти задоволені і позитивні. На моїй роботі було важче морально в рази.
Не бійтесь, щось змінити. Іноді, то на краще
Плюс раз в тиждень на базар
Меряю линейкой• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Я ніколи не продавала в Києві
В нас ринок починається з 7 , і до 12 майже вже нічого не лишається
Ринки на Київщині? Відколи? Тут базари, люди базарують віками
Пік Антна• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Удалено администрацией...
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ви знаєте що дана діяльність незаконна? Мовчали би, а не вихвалялись
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Вишня на торті• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Спокойно можете показать
Не могу, мы выполняем там работы, это наши клиенты. И сотрудники вам подобного тоже не покажут, это не шуточки
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Штош...Девушка соврала. Я знаю, сколько на такой шинковке можно нашинковать за 40 минут. Как раз столько, чтобы плотно набить максимум две трехлитровых банки.
Опять же, я сразу написала, что минимум половина тем на Советчице с фото и историями из жизни - вранье.
Но это не делает продукты с фото и людей, которые ими занимаются, менее замечательными.
Я тоже знаю скорость
Просто девушка так забавно пытается увильнуть
Хотя уже повторяется)
Пік Антна• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Удалено администрацией...
ЧупакабраЗеБест• 24 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
А в магазині у кафе не боїтеся? Чи там інші люди з іншими руками роблять?
соленья? беру только в стелканных банках, фабричное.
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Добре, що ви знаєте що таке тёрка
Тут выше вас разоблачили
Штош...Девушка соврала. Я знаю, сколько на такой шинковке можно нашинковать за 40 минут. Как раз столько, чтобы плотно набить максимум две трехлитровых банк
Млинець Мій• 24 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
Ну вы ж понимаете какие люди это покупают. Я тоже никогда не смотрю в таких палатках ничего. Как-то летом мужу прям припёрло купил ведро маленькое то ли помидор солёных то ли икры кабачковой. Не помню. И ушло оно в унитаз. А я предупреждала
Удалено администрацией...
Ну шо не так?• 24 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Правильно? Їжу ...обзивати ?
Історії про голодні роки не читали ?
И при чем тут истории про голодные годы? Вы лучше про эпидемии почитайте. Про инфекции, которые с едой можно получить. Про холеру, дизентерию, токсикоинфекции, ротовирусы, сальмонеллез, ботулизм.
А то пальто белое выгуливаете, наверное сами на базаре еду продаете.
Ашолюдискажуть• 24 ноября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Ага, позасирали й Колю пустили з інспекцією )))
То хай би не пускали
Меряю линейкой• 24 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Чому?
Плакулька• 24 ноября 2024
Тема порвала советчиц в хлам)) Большинство из которых- декретчицы и сиделицы на пособиях в европе.
Комментарии в теме- отличное отражение убогого контингента форума.
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ответ дляОлечка79
Классно . Молодец. Но сейчас Вам напишут местные феи что не едят такого, не едят в гостях , не едят то что продается на рынке и сделанное чужими руками
Я таким продавцям поліцію викликаю, бо це незаконно
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Вишиванка• 24 ноября 2024
Ответ дляМлинець Мій
Удалено администрацией...
Добрый вечер. Именно такие как вы.
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Тут выше вас разоблачили
Удалено администрацией...
Покорительная
• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Куда?
Сюди. Або більше не купляйте, якщо купляли в мене і не сподобалось
Вам повернути гроші ? Коли замовляли ?
Несу добро людям• 24 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не понимаю людей которые это покупают... Все это конечно хорошо, но вы производитель пищевой продукции и соответственно должны иметь сертификат и справки. Не думаю, что у вас есть. И условия хранения отдельный разговор.
Дома это дома на продажу, это на продажу..
Удалено администрацией...
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Удалено администрацией...
Пік Антна• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Удалено администрацией...
rainbow2018• 24 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Відділ кулінарія для цього створений, не смішіть мене. Ваша ж подруга і віддає накази це робити. Спитайте її куди ідуть розчавлені яйця? Викидають і списують мінусом на магазин? І це питання не лише до сільпо, а думаю до всіх супермаркетів. Просто за цей магазин знаю точно
Легенды про кулинарии в супермаркетах, в которых все готовится из просроченного, испорченного и поднятого с полу, рассказываются столько же, сколько существуют супермаркеты. И всегда со слов знакомой, сестры знакомой, кумы соседки, невестки коллеги и так далее.
Вам правильно выше написали - не ретранслируйте чушь. Вы понятия не имеете про технологические процессы, технические карты и требования к продуктам. Точно так же, как не знаете процессов возврата, списания и «минусов на магазин».
Меряю линейкой• 24 ноября 2024
Ответ дляПлакулька
Я лиш допомагала в подібному ярмарковому бізнесі, так прибуток є але з клієнтом треба відпрацювати на 1000%,. Пропонували недавно відновити співпрацю, але я давно працюю, допомагала як підробіток, коли мала можливість.
Покорительная
• 24 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Так, я і писала, подивіться всі повідомлення, а не чіпляйтесь до мови
Ще мовний патруль пришліть, тільки їм ще не платила😂
Покорительная
• 24 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ок, визвіть поліцію
Пік Антна• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Відключила коменти тільки тому, що наші жіночки не вміють писати в денний час. Вночі замовляють, питають ціни :вже написані
Іншим то не треба 100 раз читати
Це не шкільний чат
Іншим то не треба 100 раз читати
Це не шкільний чат
так вы можете у себя установить время, после которого у вас не будет подаваться звуковой сигнал )
СкокоМнеДадите• 24 ноября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Це прекрасно і ці люди сміються з кар´єри інженера тут в прибиральниці в європі. То я вам скажу краще вже їхать прибирать в спокої ніж на концерваціях виживать....
Смішно, чим краще? Це чудово що людина знайшла себе і може заробити в цей складний час вдома.
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Уже скучно. Исписались
Хамить людям начали...
Так це ж ви, з другого акку))
Не цікаво
Хамить людям начали...
Так це ж ви, з другого акку))
Не цікаво