Корсет_на_шурупах• 24 ноября 2024

Выбор кухни

Как определиться?)
Будем в эпицентре брать
Покажите свои, если есть оттуда
ПлакалаВАвто• 24 ноября 2024
Тут показать, получить говняшек и не только. Идите в эпик и смотрите.
Повітруля• 24 ноября 2024
Ви хочете дешевшу чи якіснішу?
МатьЧасть• 24 ноября 2024
Ну слушайте, это дело вкуса!
Выбирайте то, что ВАМ нравится
Я делала дважды на заказ, с конкретной высотой нижних ящиков, расположением верхних ящиков по своим потребностям и особенностям интерьера и тд
Значит надо• 24 ноября 2024
Только ехать и смотреть вживую
Точно такую кск здесь вы все равно не найдете
Горня капучіно• 25 ноября 2024
Автор, якщо бажаєте недорого та відносно якісно, беріть модульну кухню під свої потреби. Наприклад, в мебельок Вам намалюють проект і підгонять під Вас.
Я раніше замовляла усе на віярі, у дорогих майстрів і хочу сказати що ці індивідуальні кухні майже не відрізняються від модульних по якості, але суттєво відрізняються по ціні.
Також був досвід індивідуальної кухні з Леруа Мерлен, теж вигідніше ніж віяр.
Також можете замовити на табуретці, але якщо Ви в Києві, то маю попередити що там зброрщики не дуже толкові.
Запитайте в епіцентрі про модульні кухні таких виробників: ВІП мастер, Світ меблів. Світ меблів робить корпуси під вбудовані холодильники.
До того ж, Ви можете за доплату взяти кращу стільницю іншого виробника та іншу фурнітуру.
Висувні нижні ящики(шухляди) зручніші ніж двері, але й дорожчі.