Губи до вух• 25 ноября 2024

Українська версія Сватів

Чи хотіли б,щоб зняли українську версію серіалу свати ,без російської та будь якої іншої пропаганди? Якщо так,то хто б на яку ролі на вашу думку з Українських акторів підійшов б найкраще.

На ролі Юрія Анатолійовича (зая) як на мене найбільше підійшов би Стас Боклан

Можливо не зараз,а взагалі.
Щебетуха• 25 ноября 2024
Это и так украинский сериал.

Кракадэ• 25 ноября 2024
Боклан - это какой? Который папик?
Ухахайкина• 25 ноября 2024
Ні, досить. Новий час - нові сюжети
Жінка з перцем• 25 ноября 2024
Ні. Тупий і ще тупіший. Хто цей шлак може дивитись? Люди взагалі щ початком війни будьякі фільми перестали дивитись, мозок не сприймає.
автор Губи до вух • 25 ноября 2024
Ответ дляЩебетуха
Это и так украинский сериал.
Так ,але він чомусь заборонений в Україні напевне тому,що там знялися любителі путіна
автор Губи до вух • 25 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Боклан - это какой? Который папик?
Так
Телячі ніжноСті• 25 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Саме так
Телячі ніжноСті• 25 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я дивилась.
Ручки-Крючки• 25 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
вапщє непонятно чому, да?
да і взагалі какая разніца, такий же хороший серіал

Заместитель Анонима• 25 ноября 2024
Автор, окрім Боклана є ще актори?)))
Сходіть в театр, подивіться, скільки ще є акторів.
Заместитель Анонима• 25 ноября 2024
І я не зрозуміла, яка ’пропаганда’ у вже знятому серіалі?
Звісно, окрім акторів, які висловлюють рашистські нарративи.
Кукарачка• 25 ноября 2024
Нет, не хотела бы. Этот сериал уже в прошлом, со своим сюжетом и актёрами. И ничего в нем нет прямо такого выдающегося, чтоб аж переснимать.
No problems• 25 ноября 2024
Як можна зняти те, що вже знято? Мені не цікаво. Хоч і дивилася його лиш уривками, але він вже як заїжджена пластинка. Хоч як його перекрути.
автор Губи до вух • 25 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
вапщє непонятно чому, да?
я ж пояснила схожий сюжет,але з українськими акторами,без будь якої пропаганди ,і на українській мові

ЩО ,НЕ ТАК ? Мені здавалося,що свати в нас не люблять, тому, що там головні ролі грають кацапи ,і там є багато пропаганди

І я не написала,що погано ,що заборонили
Кукусики• 25 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
А ви не розписуйтесь за усіх людей)) війна війною, але.. і фільми дивлюся і в кіно ходжу. І кінотеатри забиті. І всі мої подруги дивляться. І молоді багато в кінотеатрах. ..навпаки - фільми це позитив. Чи сидіти смерті чекати? Життя йде все одно. І на роботі завжди обговорюємо хто що нового подивився. І в театрі нещодавно була-зал забитий. Ви купіть квитки зараз на новорічні вистави.....
Герцогиня• 25 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух

Вже є польська версія сватів.
автор Губи до вух • 25 ноября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Автор, окрім Боклана є ще актори?)))
І,що ,що є ? Я написала свою думку хто з акторів найбільше підходить на цю роль.
Якщо б я написала Назар Задніпровський,чи Олексій Горбунов було б краще ?
Жінка з перцем• 25 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Молодь ходить звичайно. Але молодь дивитись сватів не буде, в них інший рівень. Усі знайомі перестали дивитись, неможна сконцентруватись
ФруктЕщеТот• 25 ноября 2024
Боклан - хамло надменное, общалась с ним.

No problems• 25 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух

Про дотепних, але не дуже освічених селюків та людей високої культури з міста? Прям дуже смішно, правда?😏 яка там пропаганда?)
автор Губи до вух • 25 ноября 2024
Ответ дляКукусики
І,що цікаво до війни всі хвалили ,а після війни раптом серіал став гімном .Актори типу добронравова кравченко гандони я згодна
автор Губи до вух • 25 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Я взагалі не розумію,що ви хочете .Ви пишите як то начебто я маю на увазі,що в сватах не має пропаганди

Я МАЮ НА УВАЗІ ЗНЯТИ СВОЮ ВЕРСІЮ БЕЗ ПРОПОГАНДИ
Їжак в панчохах• 25 ноября 2024
Ні. Пережовувати і так плаский і вторинний сюжет тупо. Окрім квартальських гівноїдів є й інші автори і актори.
Робот Вертер• 25 ноября 2024
Ні, вважаю, що у нас й так достатньо цих примітивних серіалів.
Ручки-Крючки• 25 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух

Це блін і так наша версія, це український серіал, як мінімум на 50% чи й більше
парИла я парИла• 25 ноября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Російський прапор на схилах Дніпра
Коренная киевлянка• 25 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух

Зачем? Сюжет плохой, избитая тема: тупые селюки и интеллигентные горожане.не смотрела как раз то по этой причине.
Почему нужно переснимать старое? Можно снять новое.
Bilolena• 25 ноября 2024
Да, еще давайте С легким паром и Иван васильевич меняет профессию переснимем. Нового ж ничего придумать невозможно.
Викачую яйцями• 25 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Так є українсько польська версія, дивіться
Ненька наша• 25 ноября 2024
Сваты неповторимы,зачем их переснимать. Это наше,родное,что вы там хотите переснять?