Любовь Калистратовна• 25 ноября 2024

Ми вкладаємось в 600$ на місяць.

25000 грн витрати на трьох, зі своїм житлом, авто.
А як у вас?
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Так вам значит есть с чего откладывать,и если форс мажор (тьфу тьфу),вы можете взять из нычки. На отдых же тоже откладываете. Значит доход у вас не 40-50 тысяч, а больше.
Цены на все нереальные ,вот в чем вопрос, особенно на продукты. Хочу тся д детям и икру на бутерброд и рыбу какую-то купить вкусную, не хек перемороженный,как трава. У меня съедается за день-два +- 1 кг яблок, бананов. Детям и живчик хочется и гадость какую-то иногда. А маме тоже надо с подругами встретиться и вина выпить, поход в кафе это 500-1000 грн сейчас. Меня приглашали на концерт,билеты по 1500 грн, я не пошла, зажала денег,а теперь жалею. Про косметику молчу, Руби Роуз тоже радости не приносит.
Доходи в 3-4 рази більші, але все можна витратити в 0, якщо не мати тормозів.
ТаПрямТам• 25 ноября 2024
18000 грн вышло на еду в том месяце на 4 человека.
Танго утрьох• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Я розумію, мій і в 7 не все одягне/ взує, лише йому показую, узгоджує перед покупкою. На найки США зараз круті знижки. Може порадуєте?
У него нога сейчас растет с сумашедшей скоростью ,я даже не представляю какой размер брать на весну ,меряем в магазине обязательно
У старшего тоже был такой период ,с 38 до 42 за месяцев 9
Как нога остановится в росте купим Джорданы ,пусть модничает
Хотя он и сейчас модничает ,носит Вансы
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляКапризуля
А моєму 4. Куртку за 11 євро можна вдягнути лише в магазин( А повноцінний набір (верхній) на зиму в десятку ледь влазить. З минулого року залишилось... нічого.
Ну чому ж, можна і в 20 не влазити, якщо дурні гроші.
Налогообложу• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Ну, если у вас доход 150 -200 тысяч, а вы живёте на 50 , даже не знаю, что вам сказать. Если откладываете на учебу это вроде и хорошо, потому что возможно надо будет выезжать. А с другой стороны, вы себя получается и лишаете каких-то удовольствий. Но есть такие люди,которым не хочется креветок, улиток, вкусной еды, вина выпить. Они едят борщ и тушеную картошку и им нормально.
А я вот лежу и хочу лангустины или раков))) часы хочу красивые, сумочку итд
автор Любовь Калистратовна • 25 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Вы одежду себе не покупаете вообще получается, а духи,умывалку какую-то,маску для волос? Раз в квартал развлечения это очень грустно ..
Вы на что-то конкретное откладываете?
А игрушки ребенку,книжки, конструкторы?
Парфуми раз в рік купую на свято 50мл за 2000, на дитину звісно йде щомісяця пару тисяч. Але порівнянно з тим, що я тут читаю, так, ми дійсно економно живемо, але нам просто небагато потрібно, посуд не купляли років 10 новий, постільна білизна нова раз на 5 років, збираємо на ремонт, тому цілі є, на подорож за кордон, коли це нарешті стане можливо.
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Хотя он и сейчас модничает ,носит Вансы
Може все ж наважитеся #nike 25.11
🇺🇸 Nike , США

⚡ -30%❗ на обрані товари. Мінус від ціни сайту . Класні ціни в кошику 🛍️

➡️Жінкам https://www.nike.com/w/womens-black-friday-2phlmz5...
➡️ Чоловікам https://www.nike.com/w/mens-black-friday-2phlmznik...
➡️Дітям https://www.nike.com/w/kids-black-friday-2phlmzv4d...

🆓Фрішип- безкоштовна доставка по Америці. Курс Приватбанку.
Налогообложу• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну вот, а я раз в год всей семье обновляю постельное, посуда тоже надоедает, духи 50 мл это на три месяца мне. Но, возможно,вы не работаете пока,поэтому некуда душиться. А платья там, с подругами пройтись куда-то, с мужем в кафе ? Вино,до вина,сыр, суши?
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Все дозволяю собі, вже нічим не здивувати, креветки постійно в холодильнику є, сири різні, вин купа ( мені вони байдужі). Годинник є, сумочки є, придивилася собі ще одну, замовлю на НР.
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Про постільне здивували, дуже ))))
Налогообложу• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Это все не 40-50 тысяч,если вас четверо. А вы где обедаете? На работе или с собой еду? Или дома?
Ответ дляНалогообложу
Так, звичайно це в категорії їжа, пару раз на місяць їмо фастфуд, вино купую домашнє в сусідки, 200грн два літри.
Налогообложу• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Про постільне здивували, дуже ))))
Ну,раз в пять лет постельное менять это тоже надо уметь или очень классного качества покупать
Капризуля• 25 ноября 2024
А що так здивувало про чотирирічку? Комбінезон 3500 (це зі знижками),
шапка+рукавички 1500
Дві пари взуття (тепліші і на флісі) - по 2000 (і того 4000)
Запасні рукавички 1000.
Що тут овер прайс? Він же не буде біля мене на терасі сніг споглядати. А рити в тому снігу тунелі курточка за 12 євро не годиться - до нитки мокре буде.
Капризуля• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Я там вище розписала. Викиньте зайве. Що він у вас в тій курсочці і з гірки не заїжджає? А взуття? Щось пристойне, щоб не мокло наскрізь, від двох тисяч і то ще гарна ціна
Танго утрьох• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Може все ж наважитеся #nike 25.11
🇺🇸 Nike , США

Я знаю эти акции )))
Я не знаю какой размер будет у сына весной ,вы просто не представляете как может быстро измениться размер
Вы не думаете ,что он ходит голый босый ) У него хорошие вещи
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Я вдома, діти безкоштовно раз в школі, і вдома, чоловік вдома, іноді в кафе.
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Не міняю чітко по графіку, по мірі втходу з ладу, або купую, якщо щось сподобалрся. Я Вас здивую - в мене є три комплекти, їм 13 років, один цілий, з другого лише 4 наволочки і підодічльник лишилися, з третього - лише підодіяльник, так от вони краще виглядають за комплекти, яким 2-3 роки. Але зараз я такі не куплю, бо дорого. Ну і в кожного не по 1-2’комплекти, а по 4-5, тому вони не так зношуються.
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляКапризуля
Виростила 2 дітей, не були мокрі, їздили і зараз їздять з гірки, валяються в снігу, але так дурно гроші не витрачала і не витрачаю зараз. Але це Ваше право, є гроші, то витрачайте. В кожного свої пріоритети.
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Я знаю эти акции )))
Я не тому, видно, що ви класна мати, може йому під ялинку кроси, на виріст ))). Ціни непогані, в нас в ТЦ таких немає.
Попадалочка• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Може все ж наважитеся #nike 25.11
🇺🇸 Nike , США

Подскажите как заказывать с таких сайтов, никогда не пробовала, к примеру сначала выбрать страну сша, выбрать модель, кинуть в корзину, а как дальше доставку в Украину оформлять?
Капризуля• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
На днях прийшли до мене сушитись донькині подружки - лазили під дощем. З чотирьох повноцінна лижка лише у моєї. У всіх інших ’,прекрасні курточки по 12 євро’, угу. До трусів мокрі. Не треба мені розказувати про рівень життя на 40-50 тисяч на чотирьох. У мене десь стільки ж. І я добре знаю, чого в тому списку немає. Жити можна, навіть непогано, не сперечаюсь. Але хоч майте совість про курточки по 13 євро не писати. Ще кросівки в сінсеїї купіть. І придбайте чоловіку нарешті нормальну куртку. Хоча не треба, а то ще звикне. Бо мій після хорошої щось не хоче перевдягатись знову у що небудь, зате дешевше. Життя здорожчало, і дуже сильно.
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Я все через дівчинку замовляю, вже 15 років, теорію знаю, але ніколи не робила. Запитайте тут, дівчата все самі замовляють.
Танго утрьох• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Я знаю ,что у нас цены космос
Я всегда покупаю с США ,но вот осенью пролетели с ним со всей обувью ,пришлось срочно покупать у нас
Как пример ,я теплые вансы в Штатах летом купила за 2 тыс грн ,у нас в интертопе за 4280 ( это с 50% скидкой уже ) точно такую же модель взяли на прошлой неделе .
Спасибо за классную маму
Я стараюсь
Танго утрьох• 25 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Можете через НП ,можете через посредников
Попадалочка• 25 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Понятно, спасибо.
Попадалочка• 25 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Спасибо, вот я тоже не пробовала никогда.
ротцвеники• 25 ноября 2024
Ответ дляКапризуля
До чого ви це все написали? Що здорожчало все - це факт, але маємо, що маємо. Дивує - як з доходом 50 тис, можна на 10 купити одяг на 3 місяці?
я Кукарача• 25 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
На їжу, бухло🫣, то дн в когось, на подарунки (в цьому місяці у мами був, 10 тис дарувала), так щоб дороге щось купувати то ні, але мінімум 50 тис десь діваються…
Їжа та було норм,а подарунки навіщо?
я Кукарача• 25 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Со своей квартирой , живу с ребенком двоем. Коммунальные 5500 зимой , питание качественное 20000 , я люблю рыбу , ягоды свежие , сыры хорошие, орехи и тд . Кружки 8500. Рубрика красота мамы до 10000 грн. Такси 10000 грн примерно . Покупки текущие , здоровье и досуг 10-15 грн. Доходы около 70000 грн и, 200-300$ откладываю.
Ягоди взимку?