Астановитесь• 25 ноября 2024

Хто брав блютуз колонку на Алі, підкажіть гарну

Хоче дитина колонку, по відгуках наче така гарна, може хто вже користується, як вона?
Або свої знахідки покажіть, хочу замовити
бибизяна• 25 ноября 2024
Зараз кожні паро місяців нова модель...туму реальний відгук від користування хіба на Б/У може бути
Удачная• 25 ноября 2024
про эту не знаю , но у меня такая . это если хотите действительно хорошую
Gleva• 25 ноября 2024
Ось така у нас, звук хороший
https://es.aliexpress.com/item/1005006141020721.ht...*5znl9c*_gcl_au*MTU5MDM2NzkzMC4xNzMyNTIzODI5*_ga*MTYxNjczNjY5Ni4xNzMyNTIzODMw*_ga_VED1YSGNC7*MTczMjUyMzgzMC4xLjEuMTczMjUyMzk0Mi4yOS4wLjA.&gatewayAdapt=glo2esp
Електрохарчування• 25 ноября 2024
Взяла по отзыву знакомой, у нее такая около 2 лет. В ссылке выдает цену 2561 гривен, а если перейти, то чуть больше 1000 гривен.
Я только что нашел это на AliExpress:
грн.2,561.13 | Динамик WISETIGER, портативный уличный IPX7, водонепроницаемый звуковой ящик, BT5.3, стереодинамик с цветным светом, объемный динамик 25 Вт
https://a.aliexpress.com/_EGsLX0Z