Лапатусик13• 25 ноября 2024

За який час ваш power bank заряджає телефон?

Таке питання, за скільки ваш power bank заряджає ваш смартфон. Купила новий, так треба 2,5 години щоб зарядити смарт. Не можу зрозуміти,це норм , чи дуже довго?
Юлия_Юлия-2175• 25 ноября 2024
Загалом це непоганий час зарядки. В цьому і проблема, що складно встигнути повністю зарядити повербанки та інші пристрої, якщо включають електроенергію не надовго.
А чим заряджаєте? Бо зарядний пристрій не йде в комплект повербанку і я спочатку наївно вважала, що підключу до адаптера зарядного з мобільного, а там ж всього 5V і за 2 години на 3% зарядилося.
А потім з´ясувалося, що адаптер на 35W (240V) з кабелем швидкої зарядки заряджає повербанк набагато швидше, ніж адаптер на 65W з рідним кабелем повербанку.
Але знаю, що кабель швидкої зарядки не надто корисний.
Загалом я в тому чайник і так до кінця не розібралася, спробуйте в магазинах запитати.
І ще з досвіду - продавець віку 50+ в магазині техніки на ринку підказав мені значно більше, ніж молодий і ще не компетентний консультант фокстроту.
Yuljwa• 25 ноября 2024
Быстро.
Адаптер и кабель в меня по 120 в
Где-то минут 40 до 100% 5000 мач
Николай-b526• 25 ноября 2024
смотря какой мощности банк и віход на нем...
_потужная_• 25 ноября 2024
Минут 30, но на павере есть быстрая зарядка.
kohanyachko• 25 ноября 2024
Быстро, до часа. 22,5w айфон 14 про макс