сказочное_Бали• 25 ноября 2024

Дитина хоче бути стоматологом. Чоловік збиває- каже зуби чорні, буде в них ковир

Ковирчтись і тд
Та ще й варикоз на ногах- постійно сидиш на кріслі - теж погано
Стебель березы• 25 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
В чем фантазия? После третьего курса студенты становятся младшим мед персоналом, как раз на третьем курсе сдают первый крок.
Да, но зачем к Кроку это привязывать?
Ширли-Мырли• 25 ноября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Якщо вона не з династії стоматологів, діла не буде, максимум в поліклініці за копійки, там давно всі свої біля всіх своїх. Краще одразу переконуйте на іншу профессію.
Та прям. Не вигадуйте. В мене знайомі працюють на зарплату в стоматологічній клініці. Дуже гарно заробляють
мадам Везувий• 25 ноября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
8 бюджетних місць
контракт - один з найдорожчих в нашій крайні
Это ещё пол беды. Потом открыть свою клинику или кабинет очень дорого.
Стебель березы• 25 ноября 2024
Ответ длямадам Везувий
Каждую неделю МОЗ выдаёт пару десятков лицензий на стоматологическую практику. Было б так грустно, то никто б этим не занимался
Значит надо• 25 ноября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
8 бюджетних місць
Мало того що найдорожчий, так вони ще кожного року додають певний відсоток (типу інфляція)...
А навчання не фонтан, який викладач попадеться групі, то можуть щось і робити, але в більшості випадків пишуть суцільні конспекти.
Одне добре, після 2 курсу вже беруть асистентами, там все можна побачити і трохи руку набити
Шотуткоїться?• 25 ноября 2024
Ответ дляФорточка
Підтримувати! Моя акторкою хоче стати От де питання підтримати чи ні. Таланту акторського немає)
Може він прихований)) І прокинеться під час навчання. І буде Ваша донька відомою акторкою
Шотуткоїться?• 25 ноября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Якщо дитина сама хоче- це супер. Хай їде і навчається. Половина в такому віці та й старшому, не знають ким стати і на кого вивчитися.
Саме бажання- це величезна рушійна сила. Навіщо відмовляти. Щоб вона в 22 принесла вам диплом, скажімо, юриста і все одно пішла працювати туди, куди бажає душа. Чи загалом перегоріла до всього
І відмовляти не хочу, і помилитися страшно)) Тому поки я зайняла нейтральну позицію і шукаю інформацію про коледжи і куди далі після коледжу можна йти))
Бибер-анонимер• 25 ноября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ви не все знаєте про своїх знайомих.
Alex_Kri• 25 ноября 2024
Ответ длямадам Везувий
подавляющее большинство стоматологов ничего не открывают, и работают наемными специалистами
Я в дамках• 25 ноября 2024
Нужно еще КРОК сдать)
Murzeelka• 25 ноября 2024
Конечно, если супруг- инвестиционный банкир или собственник завода, который мечтает, чтобы ребенок подхватил семейное дело из его слабеющих рук, то, возможно, доля истины в его словах есть.
Я в дамках• 25 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
В зубах ковыряться это еще не самое страшное) есть еще гинекологи, проктологи и паталогоанатомы, к примеру)
вот патологоанатомов не трогайте-это святые люди..У них ни одного клиента, который чем то недоволен и может пожвловаться)
Ширли-Мырли• 25 ноября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Ви не все знаєте про своїх знайомих.
А ви знаєте, що я не все знаю.