Викликаю на дебати• Изменено 25 ноября 2024
1000 с 1 грудня, як оформити?
Всюди пишуть,що потрібно в Дії подати заявку через ’ зимова Єпідтримка’ ,але в дії немає такої функції
Викликаю на дебати
• 25 ноября 2024
То як нарахуються ці гроші та взагалі може не оформлювати їх
После 18• 25 ноября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Зайдите в свой приват или моно, там висит эта функция-открыть карту кешбек. и оттуда перейдете в дию
Мао_Мяо• 25 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
пускай они в верховной раде эту тысячу засунут сами знаете куда
В анус
Ліньки гуглить• 25 ноября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Подать заявку на пособие
Так рано ще, пізніше буде ця функція.
Манка Я• 25 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Засунуть, знову в свої кишені. Треба брати, щоб їм не дісталося.
ПлевалаНаВсе• 25 ноября 2024
Ответ дляМанка Я
мужчины которые ее оформят получат повестки
Манка Я• 25 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Ну то хоч жінки і діти візьмуть.
В гости звали?• 25 ноября 2024
А как оформить на ребенка, если он на другой фамилии и в дие не подтягивается свидетельство? Кто то знает?
Леся Українка• 25 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
А по карте кешбек вопрос: сколько стоит обслуживание карты?
В ПриватБанке например
Фима Собак• 25 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
И на что ее можно потратить?
’Вовина
З 1 грудня діятиме програма є-підтримки: українці отримуватимуть тисячу грн. Кошти можна витратити на товари та послуги, зокрема комунальні платежі, квитки Укрзалізниці, лікарські засоби, книги та культурні послуги, а також на донати ЗСУ і волонтерам.
После 18• 25 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
В ПриватБанке например
нисколько, она виртуальная, плюс гос программа
західний_діалект• 25 ноября 2024
І не забудьте прочитати договір перед тим, як підпишете, щоб не вляпатись