размахер• 25 ноября 2024
Аліменти, якщо чоловік за кордоном
Всім привіт, може хтось стикався та проходив цей шлях, як отримати аліменти з чоловіка, який під тимчасовим захистом в Іспанії, а ми з дитиною в Україні. Є судове рішення по аліментам на 1/4 зарплатні, але не зовсім зрозуміло, чи це взагалі реально, щоб змусити його платити звідти. Допоможіть, хто в курсі
Пластилин_Колец• 25 ноября 2024
Як стягнути аліменти з особи, яка перебуває за кордоном?
Міністерство юстиції України, опубліковано 10 жовтня 2024 року о 10:23