Хлопаю ресницами• 25 ноября 2024

Что делать когда туалет забило туалетной бумагой?

Несколько раз спускала воду, не помогает, хотя бумага растворилась на куски
Да будет так• 25 ноября 2024
Ну вы и срете

Полуничка• 25 ноября 2024
Доставайте руками или тросиком, если далеко застряло
Свисток ля-минор• 25 ноября 2024
вантуз, трос, сантехник, аварийка) выбирайте сами
автор Хлопаю ресницами • 25 ноября 2024
Ответ дляПолуничка
Что такое тросик? У меня нет его((
Да будет так• 25 ноября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Что такое тросик? У меня нет его((
Значит ручками
Полуничка• 25 ноября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Что такое тросик? У меня нет его((
Инструмент для прочистки засоров в трубах. Продается в строительных маназинах
Агент Пинкертона• 25 ноября 2024
Если бумага растворилась, то явно засор не от нее. Вспоминайте, чё пытались смыть в клозет

Пускаю бісики• 25 ноября 2024
Може там під туалетним папером какуля поперек стала і не проходить. Беріть відро і лийте широким сильним струменем воду. Має пробити
Бритоножка• 25 ноября 2024
Вантуз нужно иметь в доме для таких случаев
Анчо Ус• 25 ноября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Что такое тросик? У меня нет его((
Берете дволітрову бутилку з під кока коли чи пепсі. В них твердіший пластик. Зрізаєте ту сторону де дно. Засовуєте у зливний отвір і пробиваєте. Туди сюди ніби вантусом.
Зубожиння• 25 ноября 2024
Не треба бумагу викідати в туалет. Став відро 🪣 біля унітазу і туди кидай свої какахи з бумагою разом.
Свезло так свезло• 25 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
От бумаги туалетной такого не будет, вы хотите складывайте себе бумаги грязные, мы туалетную бумагу в унитаз бросаем
Зубожиння• 25 ноября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Следующая тема ваша🤣
Незламна• 25 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
У вас в квартирі стоїть відро з говняними папірцями біля унітазу?
Меломанка Маланка• 25 ноября 2024
Ответ дляНезламна
В купі житла зі старого фонду стоїть таке відро.
ГендиреХтор• 25 ноября 2024
Спробуйте влити пів пляшки ’білизни’
Зубожиння• 25 ноября 2024
Ответ дляНезламна
А навіщо кидати бумагу в туалет? Туалет для гімна, а не для бумаги
Сиреневая цапля• 25 ноября 2024
Ответ дляНезламна
В мене стоїть смітник в туалеті. Живу в хрущовці, хоч сантехніку замінили повністю, але викидаємо папірці в смітник, а не унітаз. Це зменшує ризик засмічення труб, сантехнік так радив. Була в музеї води, то екскурсовод теж казала, краще ставити смітник для паперу.
Небоброїдка• 25 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Боже, нік вам в тему, це ппц

Сито для думок• 25 ноября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
У нас стояв смітник біля унітазу. Але це було, коли я була маленька і витирали попу газетками. Спеціальний тримач був, бабуся щотижня нарізала квадратики. То тоді дійсно не можна було змивати.

Зараз папір швидко розмочується і не спричиняє засорів