Маргарита и Мастер• 25 ноября 2024

Поради, як опанувати себе

Дівчата, трохи приземлена тема.
У мене на носі екзамени і співбесіда.
Я дуже переживаю завжди, коли виступаю перед незнайомими людьми.
Є у когось робочі лайфхаки, як опанувати свої нерви і не переживати, бо це найголовніша моя проблема.
Починаю дуже стресувати, сердце калатає, починаю забувати прості слова..
Порадьте щось, будь ласка.
Все питаю зарання• 25 ноября 2024
Мені допомагає випити 3 таблетки валерʼяни, половинку лопераміду, бо від нервів буває у животі ураган і всяке таке, а ще медитація( хоч молитва- це та сама медитація). І квадратне дихання 4-4-4-4, погугліть)
Бочка порохУ• 25 ноября 2024
Уявити всіх голими, колись я таке практикувала трошки смішно але зовсім не страшно
автор Маргарита и Мастер • 25 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
А не гальмує валер´янка? Боюсь пити ліки, хз, як організм відреагує. Є ще корвалол
Квітка папороті• 25 ноября 2024
Знецінення ситуації
Або
Протилежна дія, от вам страшно, а ви навпаки всім тілом покажіть що не боїтеся
Ответ дляКвітка папороті
Знецінення ситуації
Або
Буду якось пробувати
Це у мене ще зі школи. Як би я гарно не знала тему, від стресу починаю гальмувати
Бочка порохУ• 25 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Як кого, колись перед академ концертом мені педагог валеріанки дала то в самому розпалі твору в мене почала нога так дригатись що аж гітара підстрибувала
Ответ дляБочка порохУ
Ось я і хвилююсь, щоб не стало ще гірше)))
Щоб я там в ступор взагалі не впала
всегдаДаДа• 25 ноября 2024
Є час, подивіться серіал mindful killing Netflix, там про дієвий підхід)
как тебе такое илон маск• 25 ноября 2024
Нормально нервничать перед выступление. С опытом нервозность может проходить и то не особо. Просто на сцене ведешь себе уверенней.
Касательно собеседований друг вот что говорил: сначала переживаешь, а потом щелкаешь как орешки.
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так у мене є досвід, але не допомагає)))
Я навіть на таку роботи спеціально пішла)) але ні, все одно нервую
Все питаю зарання• 25 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мене не гальмує, пригадую, у 9-му класі перед іспитом випила флакон валерʼянки🤭
Ви подивіться по собі, може випийте таку дозу за день-два до події) ну і знецінення, як нижче написали, помагає, уявіть, що найгіршого може статися у разі провалу.
Ответ длякак тебе такое илон маск
І співбесід достатньо проходила у мене це вроджене, мабуть
Психолог каже, це показує, що для мене то надважливе, якщо нервую. Але усвідомлення цього не допомагає не нервувати
Деловитая• 25 ноября 2024
практики Майндфулднес
Ответ дляВсе питаю зарання
Та нічого, тільки втрата часу
Світ не зупиниться, планета не перестане існувати, і життя продовжиться
Почемучечка• 25 ноября 2024
Уявіть собі найгірший сценарій, проживіть його. Ну що станеться якщо ви не не складете іспит? Земля не зійде з орбіти, Сонце е не перестане гріти, завтра буде вівторок. Тож, коли ви зрозумієте що це не так страшно, то і стане легше
Якщо ви вже в стресі. Намагайтесь сісти. Відчуйте землю під ногами, відчуйте опору спиною. Уявіть що у вас в роті лимон (це сприяє слиновиділенню, бо в стресі завжди пересушує слизові). Далі зробіть вдих на 2 рахунки, затримайте подих на два рахунки і видих на 4 рахунки. Повторюйте поки не нормалізується дихання.
Сфокусуйтесь на якомусь предметі.
Під час ’виступу’ пам’ятайте що Ви - найкраща!!!!
Ответ дляПочемучечка
Сфокусуйтесь на якомусь предметі.
Дякую
Буду так і робити
Дякую, дівчата, за стільки думок і порад
Все питаю зарання• 25 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Та нічого, тільки втрата часу
Отже ніхто не помре) насправді я вас дуже розумію, сама у подібній ситуації, практикую перед мітингами з керівником оте дихання по квадрату)
Ответ дляВсе питаю зарання
Я просто розумію, що частина успішної здачі залежить від мого стану і вирішила спитати, щоб пропрацювати трошки
Каляка маляка• 25 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Корвалола бахнуть. Умерит ритм сердца
Ответ дляКаляка маляка
Корвалола бахнуть. Умерит ритм сердца
А скільки його пити?
Каляка маляка• 25 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
А скільки його пити?
Если никогда не пили ,то начать с 15 -20 капель
Ответ дляКаляка маляка
Дякую, стоїть на всякий пожежний випадок. Він прийшов))
Каляка маляка• 25 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Удачи !)
Ответ дляКаляка маляка
Удачи !)
Дякую велике
Рекламама• 25 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мене гальмує дуже. І нерви не всі уходять, і мізки ватяні, реакція не та. Аутотренінг, музика зранку, настрій і виспатися
Квітка папороті• 25 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Буду якось пробувати
Це нормально і природньо
Все возможно• 26 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Попробуйте приняти собачу кропиву ( пустирник) за пару днів ДО і побачите яка його дія на Вас. Мені зашло в таблетках, а не в каплях (вони на спирті, та ще і капать, запивать водою) . Наприклад, мене добре заспокоює, але не тупить. Працюю іноді з такими дебілоїдами, що без 100 грам і спать не обійдешся, а приходиться.