Разобрала зонт, и теперь не знаю куда шла вот эта маленькая металлическая деталь. Может, ваши мужья, папы, свекры знают?
Или в ручку ее надо вовнутрь или с внешней стороны, какая у нее функция вообще?
Примарочка• 25 ноября 2024
вы, как я в детстве - любила все разбирать, а оно потом не собиралось
Ответ дляПримарочка
Я еще не собирала все вместе, там же еще и спицы собрать надо и пружину, и шнурок. Но вот на ручке застопорилось, детал ка выпала, я не заметила откуда
Чебураха з перцем• 25 ноября 2024
Знаєте, навіть мій батько, який все життя все робив сам по дому і більшість в машині, ніколи не брався за парасолі :) це окремий вид ремонту.
Ответ дляВилосипедниця
Пишите адрес,куда высылать,возврат не принимается
😂😂
Ответ дляЧебураха з перцем
Так, чула про це ... Подивилась кілька роликів в ютубі і ризикнула розібрати ))
Чебураха з перцем• 25 ноября 2024
Ответ дляBarselona18
Ну, я теж глянула, там їх повно, виявляється. Дивіться далі, може англ.м. забийте в пошук, там таких фанатів як ви багацько :)
Маргарита и Мастер• 25 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
У меня муж так интересно разбирает и чинит технику, что после сборки обратно всё работает, но куча лишних деталек остаётся, и он не знает, куда их там назад вставить. Говорит - значит не сильно они там были важные
Мейк-ап форева• 25 ноября 2024
Ответ дляВилосипедниця
Еще собачка в подарок
Вы что, ладно мужа отдать, но собачку!😱
Вилосипедниця• 25 ноября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Вы что, ладно мужа отдать, но собачку!😱
Собачку тоже,их нельзя разлучать
Хома з пастою• 25 ноября 2024
Это скорее всего железная пихня обжим может верёвку какую-то обжимало
Ответ дляХома з пастою
Аааа, может быть!!!!
Флюорография гуся• 25 ноября 2024
Судячи з фото, ви тримаєте механізм парасольки, в якому потрібно знайти правильне місце для маленької металевої деталі.
Зазвичай такі деталі призначені для фіксації частин механізму, щоб парасолька могла надійно складатися і розкладатися.
Металева деталь, швидше за все, служить для блокування або утримання натискного механізму парасольки, який дозволяє її відкривати та закривати. Спробуйте:
1. Розглянути механізм і знайти маленький паз або отвір, куди цей елемент може щільно увійти.
2. Вставити деталь в отвір, який відповідає її формі. Вона може з’єднувати частину білого або чорного механізму.
Якщо є пружини або інші частини, переконайтеся, що вони правильно розташовані, інакше механізм може працювати неправильно.
Ответ дляФлюорография гуся
Ввн мені вже це писав. Не допомагає. Треба реальна людина, яка має досвід