Кудряшка Сью• 25 ноября 2024

Хто у Німеччині, як вам новина про резолюцію про РЕміграцію від AfD?

Погугліть "rothfuß remigration"

Прийнята баварська резолюція про реміграцію шукачів притулку, які вчинили злочини або погано інтегруються.
Навіть тих, які мають уже громадянство.
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Це залежить виключно від їхнього бажання, повірте. Вам де не пишуть що станемо громадянами Німеччини. А не повертатися зараз легше ніж було будь коли
Це залежить від того, що написала вище і політичної ситуації у Німеччині.
Кринжова баба• 25 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Бажання працювати на доступных роботах з достатнім для самозабезпечення заробітком.

Бо я створювала раніше про це тему, десь пів року тому. То мене облили багном і сказали, щоб я сама йшла абикуди, а наші українці підтвердять дипломи і підуть працювати за спеціальністю.

При цьому, з поганою мовою (бо і не вчать особо) і не релевантними освітою і досвідом.
И что не так в этом требовании? И нереального?
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляКринжова баба
У них не выйдет не принимать иностранцев, с их демографией и стареющим населения. А если сократят условия получения помощи, то это даже плюс для тех, кто рассматривает эту страну.
Не умови.
А саму допомогу.
Вийде. Будуть приймати якісних мігрантів, які мають освіту знайдуть роботу.
’Карта шансів’ і тд.
Кринжова баба• 25 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
сирийцы отличные люди в своем большинстве
образованные и умные. Посмотрите как жила сирия до войны
касается все,х, главное что русня тоже поедет в родные рязани
Кто 23 августа поножовщину на фестивале устроил?
Кринжова баба• 25 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Не умови.
А саму допомогу.
’Карта шансів’ і тд.
И?
Где это говорит что ’все поедут домой’?
И ’всея никого не примут’?
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
У Cdu такие же планы относительно беженцев и пособия
Тим паче.
У них перше місце.
Оч@ров@Шк@• 25 ноября 2024
Ну це ж чудово, якщо злочинців департуватимуть.
Там своєї швалі вистачає, навіщо їм ще шахраї та гвалтівники з Російською Дегенерації і вбивці з арабських країн?
Може бодай страх виселення стримуватиме.
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Ви похвально самокритичні))) дійсно, Ваші ’пєрли’ неперевершені, як і тема. Так все таки, що будете робити, як далі резолюції справа не рушить? Створите тему?
Яка Вам різниця?
Хоч 10.
Це загальнодоступний сайт.
Руда ліса• 25 ноября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Merz, который имеет большие шансы стать канцлером, также выступает за прекращение принимать беженцев и против пособия для них
Зеленский тоже говорил, что войну закончит просто посмотрев в глаза путину) вы до сих пор верите пиару во время выборов?
А мы, с критическим мышлением страдаем потом...
Тантрический кекс• 25 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Яка Вам різниця?
Хоч 10.
Це загальнодоступний сайт.
Так а яка реакція на тему вами очікується?) бо я підіграти можу, але не розумію як саме:)
Хитрушка-чекушка• 25 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну от як переможе під на виборах, створить більшість у парламенті і бундестаг за цю резолюцію проголосує, тоді й поговоримо. Зараз що обговорювати?
100%, просто поговорить разве что) ну и автору приятно что как она мечтает «погонят украинцев домой) дурак думкой богатей
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так его программа относительно беженцев ещё жёстче
Не ознайомлювалася, але не думаю.
Він представник консервативної, не радикальної партії.
Тантрический кекс• 25 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Не ознайомлювалася, але не думаю.
А ви у Німеччині?)
Руда ліса• 25 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Вас ще обіцяний кінець епохи бідності нічому не навчив? Що говорити перед виборами те. що хочкуть виборці чути - це одне, а робити на посаді - зовсім інше?
Добре, що їм в Німеччині голосувати не дають. А то б до влади Тіля з Рамштайну привели😁
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
В своем большинстве не очень образованные и не очень умные. Довольно примитивные.
Я их навидалась.
PinkMa• 25 ноября 2024
Ответ дляКринжова баба
кто?
Хитрушка-чекушка• 25 ноября 2024
Ответ дляВредняжка
Бажання теж потрібно,але якщо політика у влади, так що не хоче приймати іноземців,то на одному бажанні далеко не поїдеш,якщо не нелегалом звісно бути
Блю карты отменили? Нет конечно) и не отменят. А на пособии конечно вечно сидеть не получится
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляКринжова баба
Ну запитайте у українців, чому така низька статистика по працюючим.
Чупа-чупс• 25 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Яка Вам різниця?
Хоч 10.
Це загальнодоступний сайт.
та велика)))) то шо, буде тема ’хник-хник, далі резолюції передвиборної справа не пішла ’?
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляКринжова баба
’Отличные люди’
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляКринжова баба
И?
Где это говорит что ’все поедут домой’?
И ’всея никого не примут’?
М-да.
Чупа-чупс• 25 ноября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Зараз ще адміни прийдуть підіграти, знімуть анонімів і автор вже нічого не буде очікувати
Кринжова баба• 25 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
М-да.
У вас заголовок и содержание не вяжутся
Тантрический кекс• 25 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Та й таке)
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Для блюкарти треба відповідати багатьом вимогам.
Але недавно все спростили і ввели також карту шансів.
Вредняжка• 25 ноября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
До чого тут блу карти, я вам про політику влади говорю,і якщо вони не захочуть емігрантів,то вони такі вимоги на неї зроблять ,що їх зможуть отримати одиниці
Кринжова баба• 25 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
кто?
Можете погуглить, ещё недавно в Берлине подобное было
автор Кудряшка Сью • 25 ноября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
І чому ж? Якась дикувата реакція.
Кринжова баба• 25 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
У меня куча друзей ещё до ковида работали в Германии. Кто хочет тот останется / переедет
Чупа-чупс• 25 ноября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Та й таке)
Мені тема автора нагадала старий радянський анекдот:
- Куме, куме, а чули-сь те новину? Маскалі в космос полетіли’
- Шо, всі?
- Та ні, хіба єдин.
- Тьфу,то чого ж ти, дурню, тішишся?