Туфли в чешуе• 25 ноября 2024

Як краще винаймати квартиру?

Потрібна буде квартира періодично (наприклад , приїжджаю по робочим справам на 3 тижні. Через +- місяць знову потрібна квартира на близько 3 тижні)
Локація - Київ
Як в такому випадку орендувати житло? Довготривала оренда лише може бути? Підкажіть, хто орієнтується в варіантах оренди
Буду вдячна)
66сезон666серия• 25 ноября 2024
А готель не підходить?
Ніколи не збрешу• 25 ноября 2024
Може через аірбнб забронювати одразу перші три тижні і одразу ті три тижні що пізніше плануєте. Тільки тут бажано б точні дати знати. Коли поїдете у відпустку.
Мона_Лиса• 25 ноября 2024
выгодней долго - чем посуточно
автор Туфли в чешуе • 25 ноября 2024
Мені здається що по ціні вигідніше квартиру брати
автор Туфли в чешуе • 25 ноября 2024
Ответ дляМона_Лиса
выгодней долго - чем посуточно
От власне питання ціни мене і цікавить
Бо задурно платити дорожче в наш час не дуже хочеться..
Ніколи не збрешу• 25 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
От власне питання ціни мене і цікавить
Подобово дорожче вийде
Горня капучіно• 25 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
От власне питання ціни мене і цікавить
Так сравните похожие квартиры в одном районе посуточно и на долгий срок. Не сложно же сложить/умножить.