Морская свинка• 25 ноября 2024

Через місяць Різдво!

Так швидко час летить. Потрібно багато чого підготувати. Найулюбленіший місяць в році. В очікуванні різдвяного дива.
Счастье_же_вот_оно• 25 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так это официально и ваше окружение, сейчас не все модно в открытую делать как хочется. А реально всё почти 7 празднуют, хоть многие и бояться осуждения и потому этого не афишируют.
На 25 в церкві не було де яблуку впасти, не думаю, що когось туди силою заганяли
Люблю Украину• 25 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
На який ляд ця Ваша тема? Щоб ще раз всі пересралися? Га? Вірянка щира?
Автор поділилася радістю, а статись почали такі як ви. Ніхто не змушує цього робити.
Свій варік• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Мої діти чекають Різдво так як подарунки отримають, а для мене це головний біль, так як це ж мені ті подарунки потрібно купити. Але так смішно дивитись як вони за столом крутяться і чекають коли ж закінчиться та вечеря щоб подарунки врешті розпакувати
Але, разом з тим, цей вибір подарунків, купівля їх - то теж приносить насолоду)
Були б гроші за що купувати, і для кого!)
МояХатаЗкраю• 25 ноября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А пока презедент не сказал, что рождество 25 эти верующие дома молились? Или их вера зависит от решений правительства?)
Счастье_же_вот_оно• 25 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так це не президент сказав, а церква прийняла рішення календар узгодити... церква незалежно від рішення уряду буде святкувати
Счастье_же_вот_оно• 25 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так-так, вірю-вірю
месяцкие• 25 ноября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
На Перуна і Ярила?
Ага.
месяцкие• 25 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Я спокійна і в темі вас не затримую.
Ви приперлися на цей форум, щоб ще раз пересрати всих. Працюєте за 30 рублів?
месяцкие• 25 ноября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
ніколи не чула політичної пропаганди в українській церкві на відміну від сучасної московської.. там так - як вибори, так за проросійських кандидатів агітують чи паклюжать українських....
Яка свята невинність. Прямо митися не треба.
Крию матом страшно• 25 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Достаточного сдохнуть одному
После того, что они сделали и продолжают делать у нас, то хочется масштабной трагедии на россии. Один дохлик не устраивает.
месяцкие• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Автор зробила своєю тему ще один срач.
автор Морская свинка • 25 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Удалено администрацией...
месяцкие• 25 ноября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ти їй кажеш , що моча , а вона про святу воду.
автор Морская свинка • 25 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Автор зробила своєю тему ще один срач.
Я вас не тримаю. Сраєте тут тільки ви
месяцкие• 25 ноября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Мені б хватило радощі повні штани , щоб чмо вовік путька здохло і ще десяток своїх поплічників забрав на концентр до кобзона та чоловік з хлопцями , щоб додому вернулися цілими і здоровими. І в сраку ту грьобану релігію.
Біток чи ефір?• 25 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Достаточного сдохнуть одному
Нажаль, це не вирішить проблему. Бо там вже давно вирощували, і виростили, колективного монстра, тому краще всіх під самісінький корінь
месяцкие• 25 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
Удалено администрацией...
месяцкие• 25 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
100% Ви праві.
автор Морская свинка • 25 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Удалено администрацией...
Ваша недолуга думка мене не цікавить
Тану на сонці• 25 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Тут політичне підґрунтя і те як люди по команді стають в позу і підлягають дресурі.
А до цього,коли святкували 25 ,а потім перейшли на 7 ?Що то було?
Божья воля?
Тану на сонці• 25 ноября 2024
Ответ дляЖенщина с косой
Так родился еврей для евреев, и царствие небесное опять же для евреев обещал и несколько раз это повторил. И что в это чудесного для нас - сложно понять.
Підтримую.
Казав що саме ’для евреєв’ прийшов.
Таке є в книгах.
Тану на сонці• 25 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Та не, все как раз 7, но кто то по приказу вместе с католиками 25, но их мало
Ну то може прочитати скільки церков 25 і скільки 7?

Буде якраз так ви написали, тільки навпаки🤣
Все ж в інтернеті,нащо вигадувати щось
Счастье_же_вот_оно• 25 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Саме так, в той час як МП організовував хресні ходи проти приїзду паи римського, робив молебні в 2010 за здоров´я Віктора, і крив Ющенка і баригу Порошенка на чому світ стоїть...
МояХатаЗкраю• 25 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці

Все ж в інтернеті,нащо вигадувати щось
Так 25 сейчас обязаловка, а 7 запрещено🤷
Все церкви которым важны деньги перешли на 25
месяцкие• 25 ноября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ото ж такі віруни і повзли тим ходом. Хіба нормальні, адекватні люди, у яких все добре і в голові порядок, будут тратити час на ті ходи? Вони цей час потратять на роботу і на свою родину. Релігія - то опіум для народа.
Счастье_же_вот_оно• 25 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Хто вас обязує, святкуйте хоч в травні... ага, одній МП деньги не важньі, а лише мізки засрати так, щоб не відмитись потім
Оновлена версія• 25 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Она уже минимум сотню лет существует, отец в ней лет 30+ этот служит, никогда не гребли денег и там реально светло и тепло. Политические моменты меня не интересуют.
Як можуть не цікавити, якщо рашистського патріархату заохочує вбивства українців?
МояХатаЗкраю• 25 ноября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так и вы хоть в мае, но почему всех официально обязали 25? Вам самой не тошно от такого переобувания по указке?
МояХатаЗкраю• 25 ноября 2024
Ответ дляОновлена версія
Эти люди живут рядом со мной и сидят пол ракетами, в отличии от переоьувшихся ню европеек.
Оновлена версія• 25 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
І гроші відправляють у маскву, і моляться за х@йла, а потім і під ракетами сидять.