Морская свинка• 25 ноября 2024

Через місяць Різдво!

Так швидко час летить. Потрібно багато чого підготувати. Найулюбленіший місяць в році. В очікуванні різдвяного дива.
Люблю Украину• 25 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Автор зробила своєю тему ще один срач.
Так срач розвів не автор, а ті хто почав доказувати один одному коли і як святкувати Різдво. Претензії лише до них.
Счастье_же_вот_оно• 25 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так и вы хоть в мае, но почему всех официально обязали 25? Вам самой не тошно от такого переобувания по указке?
Зовсім не тошнить, зітхнула з полегшенням, що накінець за 300 років і до наших дійшло прийняти за скільки точно часу земля робить оберт навколо сонця і привести у відповідність календарі
Петриківна• 25 ноября 2024
У кого как, у нас не через месяц.
автор Морская свинка • 25 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
У кого как, у нас не через месяц.
Чудово
Тану на сонці• 26 ноября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так 25 сейчас обязаловка, а 7 запрещено🤷
Все церкви которым важны деньги перешли на 25
Как запрещено.
Вы хотите сказать что сейчас УПЦ не служит службы??🤣