Шлях до зірок• 25 ноября 2024

Почервоніння і припухлість на шкірі грудей це може бути онко?

2 місяці тому робила мамиографію рутинно, все ок.
Але десь в той же час мене дратуватили білі прищики на груді і я їх видавлювала. І от в одгому місці утворився як кровавий надутий бугорок. Я думала, від надавлюівння.
Але за 2 місяці він не пройшов, а ось нещодавно став рости і шкірка навколо стала рожева.
Чи може так швидко рости щось нехороше?
Я пью КОК для лікування(
Я за кордоном, завтра побіжу до гінеколога, але чи прийме без запису..я здурію від хвилювання.
Фіфачка• 25 ноября 2024
К дерматологу надо,у вас же это на груди ,причём здесь гинеколог?
автор Шлях до зірок • 25 ноября 2024
Ответ дляФіфачка
Ну, він направлення до маммолога дати мусить.
Якщо там щось не лиш зі шкірою повязане
Молчавочка• 25 ноября 2024
Може бути все,що завгодно.
Я на руці так робила, потім також бугорок утворився і почав рости, бігала до онкодерматолога, то все ок виявилось в цьому плані
Тому краще швиденько перевірити все,щоб впевнитись, шо все ок
автор Шлях до зірок • 25 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
Може бути все,що завгодно.
І що це було, чому таке утворюється?
Молчавочка• 25 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
І що це було, чому таке утворюється?
В моєму вмпадку це захисна реакція шкіри на поранення так сказать
автор Шлях до зірок • 25 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
Дякую що поділились.
У мене теж шкіра чутлива, а там ще й вугор один розташований, який я видавлювала, натискпючи в тому числі на це місце...дурепа(
Молчавочка• 25 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Дякую що поділились.
Авторко, та шо вже себе сварить, як є вже, потрібно вирішувать та робити висновники на майбутнє)
Але перевірись потрібно
Ms. При теле• 25 ноября 2024
Та шоб так за 2місяці і вже до стадії, коли на шкірі видно, то навряд. Зе мастіт може бути, але я думаю, то інфекцію в приш занесли і який чиряк там розвивається
автор Шлях до зірок • 25 ноября 2024
Ответ дляMs. При теле
Чиряк білий, а це аж багрово- синє...але дякую, теж такою логікою чебе втішаю і сподіваюсь, що все ок
Шукаю трусики• 25 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Скоріш за все не до кінця видавили прищ, він закапсулювався, а запальний процес іде, потрохи набирається вміст і здавлює тканини поруч. До лікаря підете і перевірите.
Ms. При теле• 25 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Ну я образно назвала чиряк, у моєї дитини на носі таке вилазить, наче як чирка за розміром , але гною нема так шоб видавить, побуде побуде і пройде, через якийсь час знов вилазить.
Молчавочка• 08 декабря 2024
Авторко, як ваші справи?
автор Шлях до зірок • 08 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
Авторко, як ваші справи?
Дали направлення до дерматолога. Сказали мастити маззю, що витягує запалення. Ця мазь мені аж шкіру попалила, облазить. Але кровяна пляма залишилась, хоч і стала пласкою. Лікар сказала, це на шкірі просто. Тому можна видалити буде.
Але я спочатку схожу до дерматолога.