Коренная киевлянка• 26 ноября 2024

Фінансове питання

Доброго вечора всім. Підкажіть, які ще витрати будуть у Польщі, окрім харчування ввечері, якщо планую поїхати з дитиною по програмі 120 днів безкоштовного проживання та харчування сніданок+обід. Зрозуміло, що ще транспорт, а ще? Взагалі, зорієнтуйте, бкдь ласка, у скільки обійдеться вечеря, якщо купити готове в супермаркеті або повечеряти у закладі громадського харчування? Місто невелике
Єдина Країна• 26 ноября 2024
Автор цієї програми вже немає,все за свій рахунок
автор Коренная киевлянка • 26 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Чому немає? Я зателефонувала до декількох отелів і сказали, що для тих, хто вперше, - є
Єдина Країна• 26 ноября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
До чого тут готелі,ці виплати відмінили ще в літку.Зоставили для інвалідів,і то на розсуд гміни,бо гроші на цю програму виплачує гміна.Якщо вам потрібен соціал їдьте в Німеччину,Ірландію,ну ніяк не в Польщу