Зараз все скажу• 26 ноября 2024
Скока-скока???!!!!
Ну серйозно, ну за що така ціна то? Там та альпака і поруч не валялася мабуть. А якщо і валялася, то вона золота чи що?
Я фігєю...
Там-тарарам• 26 ноября 2024
Ну почему рядом? Судя по виду, то прям на свитере и валялась, спала и ела. Как минимум месяц.
А у нас макарошки• 26 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Светрик за 2999 грн
А должен стоить 30?
Самая СоветЧиваЯ• 26 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ціна
сейчас такие свитера стоят 10 штук, цена по божески
Аленький носочек• 26 ноября 2024
Ответ дляЛеди Г
А что не так, с виду норм
Ну це розмір пенсії для когось, чи 1/3зарплатні для медсестер, вчителів, пекарів тощо.
Я не Тролль• 26 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Светрик за 2999 грн
Так а скільки за натур матеріал? Беріть поліестр. Нагріє
Зараз все скажу
• 26 ноября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Так то не факт, що там альпака. Написано 80% шерсті. А якої ? Може і дермантинового мамонта.
А у нас макарошки• 26 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
И что теперь? Не продавать ничего дороже 100 грн?
Форточка• 26 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Светрик за 2999 грн
Як кажуть бабці «то не дорого, то ви неудачно замуж вийшли» 😂
Баба_Воля• 26 ноября 2024
Ну шо вам сказать, печаль, я зараз в´яжу собі з такої собі пряжі 60,%альпаки 20%поліаміду і ше якась фігня, то мені на світер треба 600-700г і це по грошах 1700грн. І це не якась супер нитка, до війни я її і не купувала, бо в складі синтетика. І сама альпака це така собі звичайна шерсть, не кашемір же. Тут діло не в альпакі, а в тому шо ціни неркально підскочили. Сапожки бачили скільки коштують?
Борщик• 26 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну так они и не покупают
Зараз все скажу
• 26 ноября 2024
Ответ дляФорточка
Дивишся на річ і розумієш, що ’воно того коштує’. Оце-во, як на мене, того не коштує.
Кросівки оригінал• 26 ноября 2024
За таку ціну вже якусь більш пристойну річ можна купити, тим паче розпродажі будуть. Навіть і дешевше напевно можна купити
ПолБатона• 26 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Так может проблема не в цене свитера, а в размере пенсий и зарплат?
Морская свинка• 26 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Для них є сінсей та секонд. У тому, що у нас смішні зарплати та високі ціни винна прикоритна наволоч.
Зараз все скажу
• 26 ноября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
обычная цена, даже не средний класс
Та ну прям. Скільки ж тоді середній клас коштує?
Ушла и Пришла• 26 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
150-200 у.е.
Девальвация• 26 ноября 2024
Я тех в ахері, тільки я дивилась синтетичний светр ціна +-1600, і для прикладу шапка 800, геть однаково по витраті матеріалу. Геть здуріли.
ЧукИГеки• 26 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Вы давно в ТЦ были?
’ Золотая’ альпака) смешно. Цены очень выросли, это цена чуть выше среднего, но никак не ’ золото ´
Мона Лиза• 26 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Светрик за 2999 грн
Так все покупают на распродаже 🤷♀️