Губка Боб• 26 ноября 2024
Дістала дитяча поліклініка!!!
Це жесть просто. Ми були впо, я зареєструвала дитині ту декларацію не знаю нащо, бо ми держ.лікарні намагаємось обходити стороною. Спочатку вони мені залікували новонародженому око курсом антибіотиків так що розгрібали ми ще довго, потім смішили своїми супер порадами по прикорму типу давайте дитині картоплю вимочену несолену. Але то квіточки! Я перестала до них взагалі ходити і комунікувати. Натомість вони мені обривати телефон та закидували спамом у вайбері. Ну ок, я ігнорувала. Ми поїхали врешті, я написала на головного лікаря заяву про розрив декларації (так можна, я дзвонила на гарячу лінію МОЗ прямо при ній, бо вона не хотіла приймати). Проходить час - мені телефонує поліція - на вас скарга що ви не опікуєтеся дитиною! Афігєть! Це я що труситься над малим. Давай випитувати і виявляється це та поліклініка їм дзвонила, нє, ну нормальні люди? Я поліції фотку заяви на розрив декларації скинула, в них питань більше не було бо це законно. Потім через рік знайшли норм лікаря заключила декларацію нову і забула. Вони всюди заблоковані в мене ті придурки.
Аж сьогодні дзвінок знов - у нас ваша карточка, це серйозна справа ж. Ну просто якісь скажені! Там окрім інформації про вагу при народженні і пари зважувань нуль інформації про дитину. Відправила їх за російським кораблем.
А у вас нормальні лікарі і медсестри? Чи то мені так ´пощастило´?
Самохвалова• 26 ноября 2024
Мені взагалі ніхто не дзвоним та не питався про дитину …..і не дзвонять
Губка Боб
• 26 ноября 2024
Ответ дляСамохвалова
Ну а нам бачите попалися дотошні і придурошні
Мовчки би отримувала що там їй платять за декларацію і все
Герцогиня• 26 ноября 2024
А там тоже такая же система как с семейным только с детским врачом, вот это все направление и т.д..? У меня детей нет, потому я не в курсе.
А так, то я вас понимаю думаю, это во всех поликлиниках такое (бардак), плюс сейчас чуть что - полиция((
Губка Боб
• 26 ноября 2024
Ответ дляГерцогиня
Ми у них були тільки на зважуванні, а так вона все по телефону нам писала якісь там поради і лікування навіть, до вузьких спеціалістів їздили у приватну. І зараз заключили у приватній теж декларацію, там нас ніхто не чіпає, є проблема - приходьте, нема, то і добре
Герцогиня• 26 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
А в системе отметилось, что вы у них снялись с учета, а то они похоже были не в курсе)
Губка Боб
• 26 ноября 2024
Ответ дляГерцогиня
Конечно, там автоматически сразу при заключении новой декларации старая разрывается
Герцогиня• 26 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Да, я слышала, что так и есть. Но это в идеале, говорят бывают сбои..
Галябалована• 26 ноября 2024
У нас классный врач детский, мы с ней с 2006 года, как родилась старшая дочь.
Вообще раньше патронажная сестра чуть ли не через день домой приходила, так что писать в Вайбер это цветочки)))). Но это и хорошо. Мне нравилось.
Лунтик-паунтик• 26 ноября 2024
Сказочница вы.
Я уже третий год с детьми не в Украине. Никому дела нет до них в поликлинике.
Галябалована• 26 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Так а кто вам глаз лечил, если вы только на взвешивание приходили и узких в частной проходили?
Губка Боб
• 26 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Ой ще візити я б не витримала точно) бо вони питали по телефону ну реально дивне типу Він там хоч їсть? Не бліденький? Кашу даєте?
Ми знімали квартиру з гарним ремонтом, малий народився 4 кг, вони все це бачили, ну з чого б йому бути блідим чи ще якісь дивні претензії до нас. Оця скарга в поліцію мене просто вбила, ну що за люди, я годуюча мама, навіщо вони це робили і притому після моєї заяви на розрив декларації вже. Поліція теж сказала що їм нема що робити мабуть, нехай лікуються
Губка Боб
• 26 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Вона ж має прийти після народження дитини. Ну от один раз і була в нас і їй око не сподобалося, а ми щось послухалися її і не звернулися до нормального лікаря офтальмолога замість неї
Галябалована• 26 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Потому что есть случаи, когда дети умирали от голода, брошенные родителями. Вы впо, квартиру снимаете. Сегодня сняли красивую, завтра - съехали в сарай. А потом говорят - врачи, полиция куда смотрели.
Бюст Березуцкого• 26 ноября 2024
Когда мне позвонила медсестра с очередным тупым вопросом по ребенку через год моего отсутствия, я сказала, что декларацию перезаключила и вопросов больше не было, не заонили
Губка Боб
• 26 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
У нас дитина старша всиновлена, вже давно, 8 років. То знаєте я прекрасно знаю як ці ´служби´ опікуються покинутими дітьми. Їм тупо байдуже. І це я дуже ще стримано пишу. А от до нормальних сімей завжди претензії.
Галябалована• 26 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
К нормальным семьям претензий нет. Ко мне никогда не было претензий.
Губка Боб
• 26 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Ну візьміть пиріжок
Аристократка-тунеядка• 26 ноября 2024
Экстренно водила ребенка к профильному специалисту по причине травмы. В частную клинику и очень платно. Все обошлось синяком, к счастью. Но теперь клиника прямо настойчиво спамит прислать им фото не только свидетельства о рождении ребенка, а ещё и моего паспорта и ИНН мой и ребенка. Хз зачем им столько.
Встидаюся запитать• 26 ноября 2024
Уже давно заключила декларации в частной клинике и себе, и ребенку, и горя не знаю. Мой ребенок за всю жизнь ни разу не был в государственной поликлинике, ему 11 лет. Сначала педиатра домой вызывала, потом за деньги просила приходить, когда вызовы домой отменили, потом в частные клиники ходили. Сейчас в частную по декларации ходим
Допоможіть знайти• 26 ноября 2024
У ребенка нормальный педиатр, направление делает по звонку,если куда-то нужно или в вайбер ей пишу.Молодая,но толковая
Оля_с_киркою• 26 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Не совсем сходится. То Вы пишете, что Вам залечили ребенка, то в карточке лишь информация о весе ребенка. Где правда?
Оля_с_киркою• 26 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
При чем тут ремонт к здоровью ребенка? Вы какая-то странная
Коли мовчу- приємна жінка• 27 ноября 2024
Чудово розумію автора. У нас теж притрушені в поліклініці. Не могла вітрянку від чесотки відрізнити коли дитині було 4 роки. Потім послала їх на...нупила страховку і 10 років дитина обслуговується в добробуті. Цього року їх вочевидь почали перевіряти, то почали надзвонювати мені і вимагати ід картку дитини і іпн. То я приїхала і написала заяву на розрив декларації, а вони її приймати не хотіли.
.
Анчо Ус• 27 ноября 2024
я взагалі з держ поліклініки в місяць дитини забрала картку і вже 4.5 роки туди не зʼявлялась.
ось читаю тему і думаю - може я теж не опікуюсь і на мене в поліцію поскаржаться?
ПлюшкамиБалуюсь• 27 ноября 2024
Я з двома дітьми була спершу в державній, років 10. Потім перейшли за нашим педіатром в приватну. Ніде такого трешу немає, як у вас ото. Але я вірю, стикалася з невіглаством і хамством в медичній сфері, тож, всяке може бути.
Губка Боб
• 27 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Я видела карту когда мы взвешивались она там ничего не написала про глаз. Вообще ничего. Притрушеная врачиха вот и всё