Коко Шанель• 27 ноября 2024
Видалення пігментації на IPL системі.
Дівчатка, хто видалив, поділіться, будь ласка!
Як вам ефект?
З родзинкою• 27 ноября 2024
Не на 100%, але набагато краще будь-яких кремів і сироваток.
Найбільший ефект від першої процедури. Тобто якщо шкода грошей, то можете настроїтися лише на одну, все одно вона найдієвіша. А там подивитесь
Бабка_в_кедах• 27 ноября 2024
Але будьте готові, що якщо не будете користуватися санскріном, то на сонці все повернеться
Тріль підпільний• 27 ноября 2024
Мне удаляли пигментные пятна лазером Пикошур. Потребовалось 4 или 5 сеансов, следа не осталось от пятен, хотя были очень темные с четкими контурами.
Коко Шанель
• 27 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Не повернулись?
Тріль підпільний• 27 ноября 2024
Ответ дляКоко Шанель
Не повернулись?
Мне в апреле их вывели этого года. Все лето пользовалась кремом солнцезащитным. Пока все ок)
Пацака-задирака• 27 ноября 2024
Я консультировалась с доктором
Она сказала ,что лазер удалит пятна ,но это не навсегда ,нужно будет делать ежегодно (возможно одной процедуры в год будет достаточно,может раз в 2 года )
Ну и постоянная защита от солнца. И это не только нанести крем на лицо ,это и закрытая одежда летом .
Я хочу в декабре пойти на первую процедуру
Ноунэйм• 27 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Со всем согласна. Я на Люмекке делала
НеКонец-Света• 27 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Где были пятна?
Аноним с кешбеком• 27 ноября 2024
Синові видаляли пігментну пляму - за один сеанс вдалося ідеально
НеКонец-Света• 27 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
На лице?
Щаслива Я• 27 ноября 2024
У меня пигментных пятен нет, но есть розарий на ( красная кожа) . Сделала две процедуры пока, но мне надо курсом шесть процедур при моем диагнозе.
Пока краснота есть.
А я с Рио-де-Житомира!• 27 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Это в Лазерхаусе? Вот я раздумываю, но цена кусается немного. Плюс меня чуток смутило, что врач в постуход назначил крем Обаджи с гидрохиноном.
Тріль підпільний• 27 ноября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Да, в Лазерхаусе на Ковпака делала. Мне тоже предлагали Обаджи или полный аналог Трилума, но в несколько раз дешевле (около 900грн), я выбрала аналог. Раз в месяц делали процедуру, и между процедурами все время мазала пятна этим кремом перед сном. Все в комплексе дало просто шикарный результат
Тріль підпільний• 27 ноября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вот нашла мои пятна. Сейчас от них и следа не осталось) на синяк не обращайте внимания, это мне неудачно ботокс сделали)
А я с Рио-де-Житомира!• 27 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Благодарю!
Коко Шанель
• 28 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
А це пігментне чи кертома?
Бо у мене схоже, але трохи нижче і темно-коричне. Хотіла видалити, але мені сказали, що не видалять на IPL.
Коко Шанель
• 28 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Коко Шанель
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Сказали 2000 сеанс.
З родзинкою• 28 ноября 2024
Ответ дляКоко Шанель
Сказали 2000 сеанс.
Дешевше одного крему з ретинолом)
Коко Шанель
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Дешевше одного крему з ретинолом)
Не скажу, що дуже дешево. Бо треба не один сеанс і все одно немає гарантій, що повернеться.
З лазерною депіляцією хоч ефект бачиш.
А тут...
З лазерною депіляцією хоч ефект бачиш.
А тут...
З родзинкою• 28 ноября 2024
Ответ дляКоко Шанель
З лазерною депіляцією хоч ефект бачиш.
А тут...
З лазерною депіляцією хоч ефект бачиш.
А тут...
І тут буде ефект з першого разу, вже ща тиждень. Я ж писала, що найбільший ефект якраз від першої. От якраз від крему ефект за тиждень не побачите, якщо він взагалі буде. А коштує...я по 100євро от на чорну п´ятницю брала
Тріль підпільний• 28 ноября 2024
Ответ дляКоко Шанель
А це пігментне чи кертома?
Пігментація це 100% в мене була, бо від процедур поступово все повністю висвітлилося. Ось зараз сфоткалась
Тріль підпільний• 28 ноября 2024
Ответ дляКоко Шанель
фото
А, згадала, дерматолог дивилась ці пʼятна, сказала, що пігментні
Коко Шанель
• 28 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Дякую!
Бо була у косметолога, яка має видаляти і сказала, що це не буде видаляти.
У мене сильні на лобі плями пігментні. Але там чубчик прикриває. А ці дві темні на що ці мене дратують. Фото не передало колір. Вони у мене прямо темно коричневі.
+ ще маю вітиліго.