PORKA• 27 ноября 2024

Конотопська відьма

Хто дивився? Можна піти з дитиною 11 років? Не рано? Немає там таких прям пікантних сцен? Просто в наше село привезуть фільм і хочеться піти з малою)
Попихтю та й годі• 27 ноября 2024
ні, дитині там робити нічого. ви трейлер до фільму бачили? там кровяка і згвалтування
Комиссия50%• 27 ноября 2024
Отвратительное кино, оно вообще не надо такое смотреть.
Нетутешня• 27 ноября 2024
Це психологічно тяжкий фільм і плюс купа крові, кішок та згвалтувань. На мою думку, дитині в 11 років не варто на таке дивитися. Ходили з донькою в кінотеатр на нього, а потім дивилися з чоловіком дома на цих вихідних. І версія не для кінотеатру, на мій погляд, краща за рахунок того, що окупанти говорять російською. В кінотеатрі ж окупант говорить українською( закон не дозволяє транслювати в кінотеатрах фільми з рос. мовою) і за цього інше сприйняття
автор PORKA • 27 ноября 2024
Дякую, дівчата. Не підемо!