Українська зірочка• 27 ноября 2024
Порадьте вітамін Д
Дівчата, порадьте вітамін Д який можна дитині 5 років і дорослому. Дякую)
Чупокабра• 27 ноября 2024
Мой 9 лет такое принимает. А вообще , после анализа смотрите по показателям. Я принимаю 5000 , кому то больше/меньше нужно.
наКоблучках• 27 ноября 2024
Дорослим, особливо 45+ дуже рекомендую остеоцитрат. Моя лікар сказала що це самий вдалий комплекс. Я пью курсами. Віт Д тримається в межах норми. Рівень остеопорозу викликаному ліками теж зменшився.
Бабка-ежика• 27 ноября 2024
Якщо і вас дефіцит то це дозування до заднього місця. Здавайте аналіз.