Ухахайкина• 27 ноября 2024

Гидазепам перед стоматологом

Через пару часов к стоматологу, стыдно признаться, но мне страшно. Знаю, что сделают укол и больно не будет, но всеравно меня уже всю колотит, боюсь не дойду. Кто знает можно выпить сейчас Гидазепам 0,02?
Ms. Dolly• 27 ноября 2024
Нет, конечно. Вы знаете как он среагирует с анальгетиком?
БлинчикБезСметанки• 27 ноября 2024
Пийте, я валерʼянкк завжди пʼю або барбовал
БлинчикБезСметанки• 27 ноября 2024
До речі мені стоматолог якось казала, що якщо пацієнт дуже нервує, то анестезія погано діє. Бо кров пришвидшено рухається. Тому заспокійливі пити можна. Але от щодо гідазепаму - мене б ціла таблетка вирубила мабуть, я четвертинку коли пила, то як прибита ходила. Може вам і четвертинки доситт буде?
автор Ухахайкина • 27 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я пила декілька разів всього, по цілій таблетці, було нормально.
Звожу з розуму• 27 ноября 2024
Конячку 150 і летіть на крилах до зубного
Для драки• 27 ноября 2024
Лучше позвоните врачу или на рецепцию и уточните. Я обычно заполняю бланк с указанием какие препараты принимаю постоянно и ситуативно, врач должен знать об этом, иногда бывают реакции
автор Ухахайкина • 27 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Не пью алкоголь
Лукава Кішка• 27 ноября 2024
Ответ дляУхахайкина
Що будете робити у стоматолога? Мені скоро імплант ставити, от боюсь сильно. А якусь пломбу зробити, то чепуха
Звожу з розуму• 27 ноября 2024
Ответ дляУхахайкина
Не пью алкоголь
Це не алкоголь а коняк
Лукава Кішка• 27 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Це не алкоголь а коняк
А коньяк - це безалкогольна рідина?😁
Вероятненько• 27 ноября 2024
Ответ дляУхахайкина
Не пью алкоголь
Удалять зуб будете? Я тоже собираюсь.
автор Ухахайкина • 27 ноября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Пломбу ставити. Я хочу теж імплант поставити, як раз з лікарем про це поговорю
автор Ухахайкина • 27 ноября 2024
Ответ дляВероятненько
Удалять зуб будете? Я тоже собираюсь.
Поки пломбу, також хочу поговорити за імплант, та яка приблизна ціна буде
автор Ухахайкина • 27 ноября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Скільки буде коштувати Вам імплант?
Звожу з розуму• 27 ноября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
А коньяк - це безалкогольна рідина?😁
100% безалкогольна...просто спиртовмісна
Лукава Кішка• 03 декабря 2024
Ответ дляУхахайкина
Скільки буде коштувати Вам імплант?
Якщо під ключ, то я думаю десь 20- 23 тис приблизно. Там поетапно робиться, спочатку імплант вживлюється, потім чекати, а пізніше коронка