ЗновЗдоров• 27 ноября 2024

Який ваш найулюбленіший зимовий салат?

і, якщо не важко, напишіть зразу рецептик)
Борисфенка• 27 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
З селерою у мене з дитинства несмачна асоціація просто.
:)
А я її в дитинстві не бачила, тільки зараз оцінила. Старію :)
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Можна рецепт салату Невеста, здається ніжним
Я назву зразу не знала, тут дівчата написали. Але робила його вже давно. Чоловік теж таке любить. Викладати все шарами, з майонезом, як шуба.
1 шар - тертий сир.
2 шар - волоські горіхи або ізюм.
3 шар - натерта сира морква.
4 шар - натертий варений буряк.
Коли постоїть годин 10 чи добу - дуже смачно.
А у нас макарошки• 27 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
У моєму дитинстві під кущем селери (хоча бабуся на нього казала любисток) моя собака привела своїх кутенят.
Собаку я дуже любила і з ними возюкалася.
Але з того часу запах селери у мене асоціюється з собаками. Собак у селах не купають.
А собак я не їм :)
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Білочку я сильно люблю, а тут Ви перша про неї написали :)
Ще й це один з найбільш швидких салатів.
Швидше лише моркву натерти.
Одна я не знаю Білочку?
Аноним Советчик• 27 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Обожнюю салат, який сама вигадала: стебла селери+тверде соковите яблуко+апельсин. Порізати на невеликі шматочки, заправити натуральним йогуртом. Все. Ні солі, ні перцю не потрібно. Салат дуууже смачний і соковитий. Це не застільний варіант, а просто для себе-коханої)
На привозе• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Одна я не знаю Білочку?
Єврейський його ще називають і вонючка)
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Ніякої картоплі, пачка магазинних чипсів найкраще, дітвора у захваті.
Так, перепел ні яйця зверху для прикраси.
А рецепт звичайний - смажені шампіньйони ще гарячими посипати тертим сиром на тарілці, щоб сир поплавився трохи, зверху терті яйця, майонез, куряча грудка кубиками, майонез, знову терті яйця.
По кругу повтикати листя салату, багато, в центрі викласти з нарваної смужками курячої грудки гніздо, в нього десяток НЕЧИЩЕНИХ перепелиних яєць, проміжки між гніздом і салатним листям по колу засипати чіпсами.
Йде завжди на ура.
А хто ж їх потім чистить, переплетені яйця? Наче логічно почищені покласти.
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Єврейський його ще називають і вонючка)
Сир з яйцями і часником?
А у нас макарошки• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Одна я не знаю Білочку?
Тертий плавлений сир, варене яйце, майонез, трохи часнику.
Він має й інші назви.
На привозе• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Сир з яйцями і часником?
Так.
Я ще люблю - селера, філе куряче, помідор, кисле яблуко і майонез.
Додаю напруги• 27 ноября 2024
обожаю мимозу, но часто не делаю из-за майонеза. Еще иногда делаю оливье или шубу, самые привычные салаты для меня. Из здоровых и полезных - вареный буряк с брынзой или фетой. Покупаю сразу вареный, он сладкий
Борисфенка• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Всі гості сидять і чистять, неспішна така забава для діток і дорослих.
І для краси.
НаБалКоніХодять• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Ми майже відмовилися сім´єю від смажених грибів, я їх мариную, то і в салат теж би мариновані поклала, але ж смаки різні. Згадую дитинство, як батьки їли все жарене пережарене, я так не харчуюся років 30.
Пожарить можно по разному. Я тоже питаюсь довольно диетически, но в подобные салаты можно филе чуть замариновать, а потом на сковороде типа тефаль обжарить практически без масла. Так же и с грибами.
А вот маринованные грибы в тот салат не подойдут, у них уже абсолютно другой вкус
Борисфенка• 27 ноября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Дякую, треба спробувати. Моя невістка робить салат - тертий корінь селери, терта морква, якась заправка, також смачно.
Борисфенка• 27 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Єврейський його ще називають і вонючка)
І Злючка також називають
Летчица• 27 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Класний ще корінь селери+яблуко+морква, а заправити сметаною чи йогуртом без добавок.
Бринзолетта• 27 ноября 2024
Мені подобається пекінка+кукурудза+шинка. Заправляти трохи майонезу, та обов´язково 1 ст.л. кетчупу.
Зелень можна, але нам без зелені більше подобається.
Колись в гостях спробувала років 20 тому, часто взимку готую.
ДА да да• 27 ноября 2024
Белочка, шуба с красной рыбой, буряк с фетой, рукколой, гранатом, орехами и бальзамическим уксусом, капуста с морковкой, яблоком, зеленью
Сосиска_Втесте• 27 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
А я не,все никак не наемся, хочу сегодня опять сделать,купила Матиас по акции и обрезки семги, и с тем и с тем сделаю
це і собі і свекрусі
Королева спама• 27 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Єврейський його ще називають і вонючка)
Вырви глаз
Дракон еще знаю
Olga_72• 27 ноября 2024
Зимовий салат фітнес
гарбуз запечений в духовці із часником, фета, апельсин, часник, базилік, оливкова олія. Це класика, але класно сюди додавати пророщену пшеницю.
Салат з буряка з фетою, чесноком, та горіхами, оливкова олія.
Шуба, але замість сельді морська капуста порізана дрібно. Я часто замість квашених огірків додаю в салати морську капусту.
Салат з дайкона та яблук Редька дайкон, зелені яблука, морква, горіхи, олія, лимонний сік.
Салат з в´ялених помідорів. Помідори, руккола, сир адигейський, заливка з помідорів. Якщо в заливці був базилік, то без нього, якне було, то додати.
Королева спама• 27 ноября 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
це і собі і свекрусі
Совести у вас нетУ
Я тож много делаю,мы с мужем шубоеды
Фотки удалились с телефона,бо заглючил, когда то недавно показывала свою шубу 3 тареляки
Катастрофа• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
А мариновані краще
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляКатастрофа
А мариновані краще
А що смішно? Я сама мариную, виходять дуже ніжні, діти підлітки з´їдають швидко. Можу і в піцу додати.
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
Совести у вас нетУ
Я тож много делаю,мы с мужем шубоеды
Да, немає совісті, згідна! Теж хочу такі повні коробочки!!!!
Ms. Откровенность• 27 ноября 2024
Ответ дляOlga_72
Зимовий салат фітнес
Про шубу з морською капустою цікаво, треба спробувати!
Огірок та Помідорчик• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Одна я не знаю Білочку?
Беллочка(жіноче ім´я), не Білочка
Лукава_Кiшка• 27 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Беллочка(жіноче ім´я), не Білочка
Тільки тут про це прочитала
З дитинства всі називали саме білочка у нас,і саме під такою назвою всі знають цей салат
це від регіону залежить,як саме називають
а яка там оригінальна назва - діло вже другорядне
Огірок та Помідорчик• 27 ноября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тільки тут про це прочитала
Називають Бєлочка, тому українською думають що це Білочка. Але це вже із зміненою вимовою назви саме Бэллочка, бо це єврейський салат, тому така і назва. Від білочки в ньому нічого немає.
Мона_Лиса• 06 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Йде завжди на ура.
А чипсы с каким вкусом?