Король дивана• 27 ноября 2024
Дружинам військових у кого воюють!
побачила підкаст Раміни в ютуб (нещодавний випуск) де вона з нашими фронтовими говорить про проблеми, про буденність в окопах, там у них є зокрема те що користуються повіями, зі слів військового запрошують собі жінок їдуть з позицій і влаштовують трахальню попередньо телефонують додому своїм дружинам і повідомляють що їдуть справляти інтимну потребу зі шлюхами. І що мене вразило дружини на таке спокійно реагують і дають дозвіл (бо типу а шо тут поробиш)
мій чоловік на нулі більше 2-х років, про секс там він нічого ніколи не каже, у нас тільки нервові короткі розмови по телефону. Я з дітьми вдома і не знаю як там наші вирішують питання з сексом.
мені цкаво у кого чоловіки теж воюють чи присутні зустрічі з повіями у ваших мужів на фронті або нє?
чи ваші половинки вірні тільки вам?
якби реагували?
саме відео Раміни додаю нижче
чи ваші половинки вірні тільки вам?
якби реагували?
саме відео Раміни додаю нижче
Я не Тролль• 27 ноября 2024
Друг чоловіка був у відпустці влітку. Розповідав, що так, багато людей користуються послугами повій. І тих, у кого є дружини. Дружини про це не знають.