Экспертиза• 27 ноября 2024
Женщины, которые никогда никому не нравились, вы завидуете тем, кто в паре?
Обижулька• 27 ноября 2024
Ответ дляПуки-куки
бля ха ракета пролетіла :/
Добре що пролетіла
Хєрово що взагалі летіла
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Ви Галя балувана.
А самі не розглядали запросити на побачення того хто вам сподобався?
зачем?
ПлюшкамиБалуюсь• 27 ноября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Я ніколи нікому не подобалася. Не заздрю парам, сама в парі 20 р, але це один раз так співпала симпатія. Не знаю, чому все життя не видима. Наче адекватна, самостійна, просто спокійна і не любила ніколи шум і движ.
Люблю читати і бути вдома. Вже 45, а кохання нема і не було. З чоловіком ок все, нормальний, сама заробляю. Трохи некрасива, але струнка, спортивна. Інколи сумно, але змирилася
Ви мені по опису дуже подобаєтесь, але я жінка)
Бажаю вам щастя ❤️🌺
Обижулька• 27 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
О да! Я іноді як гляну на себе в вітрині, сама лякаюсь. Бультерєр
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляРедиска Я
Одна зп хорошо, а две лучше) особенно если две зп хранятся у жены
а, ну тада да 🤔
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
знакомо
Вбигудях• 27 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Есть. Я
Завидую красивым однозначно, но не тем кто в паре, а всем)
Обижулька• 27 ноября 2024
Ответ дляПуки-куки
зачем?
Бо людина створіння соціальне. І в неї є потреба спілкуватись
І у автора ця потреба є.
А потребу потрібно задовільняти
І у автора ця потреба є.
А потребу потрібно задовільняти
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
А шоробить коли жизнь лайно і всі лайно і ти лайно і взагалі
Без образів• 27 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тогда надо не другим завидовать , а собой заняться. Если вы никому не нравитесь , значит этому есть причины. Внешность, фигура, коммуникабельность . Улучшайте то, с чем у вас плохо.
Люблять і худий, і товстих, і красунь, і крокодилів. І балагурів, і тихонь. Просто склалися пазли. А у автора не склалися.
Обижулька• 27 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
До гарних завищені очікування.
Гарні не можуть собі дозволити без зачіски на нову пошту піти, і набрати 5 кг
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
І у автора ця потреба є.
А потребу потрібно задовільняти
І у автора ця потреба є.
А потребу потрібно задовільняти
В мене дуже рідко потреба в спілкуванні, а у відносинах або сж потреби нема
Экспертиза
• 27 ноября 2024
Ответ дляРедиска Я
Ну с таким подходом долго сидеть будете
Почему это?
Редиска Я• 27 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
І у автора ця потреба є.
А потребу потрібно задовільняти
І у автора ця потреба є.
А потребу потрібно задовільняти
Автор будет сидеть как царевна у окна и ждать пока царевич приползет и будет умолять стать его женой
Без образів• 27 ноября 2024
Ответ дляРедиска Я
Я своему нынешнему мч сама написала на сз
І я своєму чоловіку також перша написала.
Інколи самій треба брати бика за рога
Вбигудях• 27 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
До гарних завищені очікування.
У некрасивых ещё больше проблем. Им мало того, что нужно себя держать в форме, ещё и некрасивость свою маскировать. А красивые умылись и уже зайки лапочки)
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
До гарних завищені очікування.
згодна, то так, бути потворною досить зручно 🤗
Экспертиза
• 27 ноября 2024
Ответ дляРедиска Я
Да, буду
Звала первой на свидания (но не прямо) отказывали.
Наслушалась отказов вдоволь
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляРедиска Я
закидуючи грошима і дікпіками
Редиска Я• 27 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Да, буду
Наслушалась отказов вдоволь
Нельзя сдаваться . А кого звали ?
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Інколи самій треба брати бика за рога
Я не люблю коли порушують мої кордони і сама не нав´язуюсь
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Да, буду
Наслушалась отказов вдоволь
грусна 🥲
ПлюшкамиБалуюсь• 27 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Поняття краси - сумнівне.
Завжди є хтось кому ви гарна, а комусь - ні.
Вбигудях• 27 ноября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Поняття краси - сумнівне.
Согласна, но есть те кого природа побаловала от души)
Без образів• 27 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
До гарних завищені очікування.
Я б сказала навпаки. Гарних струнких у мішок одягни-красуні. По роботі налажали -очками хлоп-хлоп, і все ок.
А страшненьким треба марафет наводити щоб хоч норм виглядати, пахати як коняка на роботі, бо хлоп-хлоп не вийде
Редиска Я• 27 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Почему это?
Потому что посмотрим правде в глаза. Мужчин по количеству меньше, чем женщин. Даже до 22-го года с хорошими мужчинами была проблема. А теперь представим, что кучу мужчин уже поубивали, кто то ранен и им не до свиданий, других еще щенками разобрали. И теперь остаются условно свободные мужчины, которые и даром никому не нужны. Настолько они неликвид. И если видите более менее адекватного симпатичного молодого человека, то надо брать все в свои руки.
Обижулька• 27 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Умились - зайчик лапочка до 25 рочків
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Страшилок не шкода, особливо красунчикам, вони їх за жінок та людей не вважають і не допомагають, насміхаються, вигулюють інших показово 🤷
ПлюшкамиБалуюсь• 27 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Судячи з наших ніків, то нам треба поборотися, аби бути гарною: ви в бігудях, я - їм булочки)))