З вишневого садка• 02 марта в 15:13
В какой стране будет безопасно?
Очень боюсь, что война пойдет по всему миру.. Где будет безопаснее, как думаете? Есть родня в Канаде. Друзья в Португалии. Зовут к себе. Как думаете, какие страны обойдет стороной ?
Все знаю від і до• 02 марта в 17:14
Ответ дляЯ только за!
А вы об этом ,а у нас почти не стреляют, я в Полтаве живу
А помните ковид истерию, везде сертификаты требовали, и ограничивали магазины куда пускать и что продавать?
И люди проглотили.
Вот так по немногу людям и ж.па
И люди проглотили.
Вот так по немногу людям и ж.па
АгатаХристя• 02 марта в 17:18
Нікуди не збираюсь. Життя дуже коротке, щоб жити перекотиполем, по світу. Вирощуйте їжу, вчиться щось робити руками. Будуть потрібні інші навики виживання. Бажано мати гарну фізичну форму, це завжди плюс. Я до глобального пізд.ца не доживу.
АгатаХристя• 02 марта в 17:19
Ответ дляВсе знаю від і до
И люди проглотили.
Вот так по немногу людям и ж.па
И люди проглотили.
Вот так по немногу людям и ж.па
Хтось проглотив, хтось ні. Все ж від особистості залежить.
Все знаю від і до• 02 марта в 17:21
Ответ дляАгатаХристя
Хто зна. Все уже так шо тратиться все куди скоріше ніж люди могли уявити.
Так що дожити цілком реально
Все знаю від і до• 02 марта в 17:23
Ответ дляАгатаХристя
Суспільство в цілому проковтнуло. Навіть якщо хтось і ні.
І одиниці які не пішли за всіма нічого не змінили.
АгатаХристя• 02 марта в 17:26
Ответ дляВсе знаю від і до
Так що дожити цілком реально
Мені через рік 50, не бачу сенсу смикатись і турбуватись через варіанти, як саме я помру. Ми всі тут тимчасово. Людям молодим з малими дітьми ще можна кататись.
АгатаХристя• 02 марта в 17:27
Ответ дляВсе знаю від і до
Чому не змінили? Ми не вакцинувались, ми повернулись на роботу. Ще й виплати отримали. Ми змінили це для себе. А ви про себе подбайте самостійно.
Все знаю від і до• 02 марта в 17:29
Ответ дляАгатаХристя
Постанови і укази так і діяли, так і вимагали сертифікати.
АгатаХристя• 02 марта в 17:30
Ответ дляВсе знаю від і до
Як саме?
Все знаю від і до• 02 марта в 17:31
Ответ дляАгатаХристя
Як саме?
Були випадки коли без них не впускали до транспорту наприклад.
АгатаХристя• 02 марта в 17:32
Ответ дляВсе знаю від і до
В мене є авто, я хожу пішки. Для мене це не перешкода. Завжди можна скористатись послугами таксі. Це якщо ми про принципову позицію.
Все знаю від і до• 02 марта в 17:33
Ответ дляАгатаХристя
Далеко не всіх є авто. І далеко не у всіх є гроші кожен раз на таксі їздити, на роботу наприклад. Ціни у таксі захмарні.
АгатаХристя• 02 марта в 17:35
Ответ дляВсе знаю від і до
Так у цьому ж справа. Кожен обирає сам, що йому робити.
Все знаю від і до• 02 марта в 17:35
Ответ дляАгатаХристя
Не завжди є вибір.
От в описаній ситуації його нема
АгатаХристя• 02 марта в 17:43
Ответ дляВсе знаю від і до
Не завжди є вибір.
От в описаній ситуації його нема
У випадку з ковідом він був. Якби його не було вакцинувались сто відсотків населення, а це не так. Мені авто не подарували, не купили батьки і це не шара. Я на нього тяжко заробляла. Хтось купив за тисячу долларів і їздить, хтось не купує. Але це вибір. Не вибір війна, природні катаклізми, нещасні випадки, хвороби і смерть. Вакцинацію обирали.
Все знаю від і до• 02 марта в 17:45
Ответ дляАгатаХристя
Лікарів вакцинували примусово
Військових теж.
АгатаХристя• 02 марта в 17:46
Ответ дляВсе знаю від і до
Лікарів вакцинували примусово
Військових теж.
Вони купували довідки. Дуже багато людей це робили. І це також вибір
Я только за!• 02 марта в 17:46
Ответ дляВсе знаю від і до
И люди проглотили.
Вот так по немногу людям и ж.па
И люди проглотили.
Вот так по немногу людям и ж.па
Но опять таки лично на мне это никак не отражалось , как то спокойно ходила везде но в маске да
Все знаю від і до• 02 марта в 17:47
Ответ дляЯ только за!
А на многих отразилось
Я только за!• 02 марта в 17:47
Ответ дляВсе знаю від і до
А на многих отразилось
Даже война особенно не отразилась на мне и повышение цен
АгатаХристя• 02 марта в 17:48
Ответ дляВсе знаю від і до
А на многих отразилось
Ви знаєте, наш процес в судах також був не швидким але на роботу неофіційно влаштувались без проблем, поки йшли суди. Вибір був.
Все знаю від і до• 02 марта в 17:48
Ответ дляЯ только за!
А на многих других очень отразилась.
Завжди мало• 02 марта в 17:50
Простому народу нигде, если у вас нет личного бункера от ядерки. Глобалисты- сатанисты давно свои планы показали в мультах своих- ’Домашний козел2’ выпуск 2012 г., ’Домашний козел3’ и ’Домашний козел4’.( мульты пока есть в инете в свободном доступе. В их планах - половину планеты спалить ЯО, половину заморозить климатическим оружием. Они выживут в заранее построенных бункерах. Ну и часть населения выжившего будет им рабами.
Простой народ эти сатанисты называют ’домашними козлами’, с которыми можно делать все, что им захочется
Все знаю від і до• 02 марта в 17:49
Ответ дляАгатаХристя
Не завжди. Не у всіх.
ОбережнаЯ• 02 марта в 17:50
Ответ дляЯ только за!
Простите, т.е. при беге из прифронтового города можна рассматривать Вашу область? Я абсолютно серьёзно, скоро нужно будет перемещаться с детьми, смотрю жилье на олх, а насчёт Вашей обл. ничего не знаю, стоит ли рассматривать.
АгатаХристя• 02 марта в 17:51
Ответ дляВсе знаю від і до
Не завжди. Не у всіх.
Я ж про це й пишу. Що всі для себе обирали те що вважали правильним.
Все знаю від і до• 02 марта в 17:51
Ответ дляАгатаХристя
Не всі щось обирали. Не у всіх вибір був
АгатаХристя• 02 марта в 17:53
Ответ дляВсе знаю від і до
У всіх. Саме тому у вас і у мене він різний.
Все знаю від і до• 02 марта в 17:53
Ответ дляАгатаХристя
Не у всіх. У когось не було
Привіт з ботойбіччя• 02 марта в 17:58
Ответ дляПочемучка
Нигде, эта война направлена на разрушение мировой экономики и введение нового мирового порядка. Везде будет цифра и работа за тарелку супа
Теж читали Клауса Шваба і його четверту промислову революцію?
Тільки там про війну не було, але як власність людей помножити на нуль? Війною